fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
| Autor |
Zpráva |
|
aeronaut7111
Registrován: 18.8.09, 23:10 Příspěvky: 241
|
 fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Zdar, má někdo zkušenost s http://www.autodily-na-skodu.cz/autodil ... -63kW-74kW (myslím že Miloš ?) Má to najeto 70tis (origo rozvody) a ve škodovce si řekli o 12tis. což mě omývá....
|
| 13.6.12, 15:01 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Jak je to auto staré? Pokud méně jak 5 let, tak se rozvody dělají při 90t km. A proč to dávat do Škoda servisu?
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 13.6.12, 15:34 |
|
 |
|
aeronaut7111
Registrován: 18.8.09, 23:10 Příspěvky: 241
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
je to 2006... no nevim, u těch rozvodů když to prdne... poradíš nějakýho neznačkového slušného v praze ?
|
| 13.6.12, 15:35 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Nedělej si iluze, že autorizovaný škoda servis umí a dělá lépe než jiný servis. Záleží na konkrétním servisu, ne na autorizaci. 
|
| 13.6.12, 15:39 |
|
 |
|
aeronaut7111
Registrován: 18.8.09, 23:10 Příspěvky: 241
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
netvrdim že značkový=automaticky lepší, ale když se to posere tak uznají reklamaci (jasně že ne vždy 100%) U garážisty záleží na přístupu, už jsem měl problém s reklamací dílů atd... prostě na koho narazíš. Proto bych uvítal doporučení no.
|
| 13.6.12, 20:24 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Jak sis mohl všimnout, mam bydliště Plzeň. Takže servis v Praze Ti neporadím. Já mam dvorního mechanika ve vsi
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 13.6.12, 21:21 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
ještě musíš připočítat vodní pumpu novou chladící kapalinu, a taky záruku kterou ti dají protože až se ti to pojebe aby neomylo jich,
sada rozvodů s čerpadlem stojí přes sedum tisíc, a pak jsou lehce ve 12.OOOkč, já to dělám za půlku :wi
|
| 14.6.12, 20:33 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
co koupit rozvody a nechat to udělat u nich
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 14.6.12, 20:44 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Záruku podle mě dají jen na díly od nich, takže to ztrácí účinek
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 14.6.12, 21:07 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
prijed, par lidi z prahy ke me jezdi...
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 15.6.12, 01:07 |
|
 |
|
aeronaut7111
Registrován: 18.8.09, 23:10 Příspěvky: 241
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
slovacek.milos píše: ještě musíš připočítat vodní pumpu novou chladící kapalinu, a taky záruku kterou ti dají protože až se ti to pojebe aby neomylo jich,
sada rozvodů s čerpadlem stojí přes sedum tisíc, a pak jsou lehce ve 12.OOOkč, já to dělám za půlku :wi Miloši a co záruka na tu druhou půlku 
|
| 15.6.12, 08:32 |
|
 |
|
Majkl86
Registrován: 11.9.12, 21:17 Příspěvky: 4
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Já bych je koupil na tom odkaze, i s pumpou ale! Pak ti to udělá každý druhý mechanik, který je normální a nasolí si pouze práci, pořád na to budeš dobře. Na záruku bych se vykaslal, pokud to jsou originální rozvody INA, tak ty se netrhnou nikdy a na práci pořádného mechanika!
|
| 11.9.12, 21:20 |
|
 |
|
trady
Registrován: 2.10.08, 09:49 Příspěvky: 3491 Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Když neseženu u znameho, tak beru z kelly, tak to vemu s fakturou a když to prdne na aute tak zalataji opravu oni (kelly). To neni vymysl ale fakt  to je co se tyce nakupu a reklamaci Potom staci pro tebe to dát někomu kdo dělá rozody, ale silně NEDOPORUČUJU kupovat rozvody a pak to někomu dávat ať to poskládá, pač např sme řešili volvo, kde si borec nakoupil věci na modelový rok 2004 a motor byl 2003 TJ. řemen a napínač uplne jiny.  a jinac rozdil mezi autorizakem a garazi je takový, že záleží kdo to dělá, servis nedělá vedení co si řekne sme autorizák, ale lidi co na tom autě fyzicky makají 
|
| 11.9.12, 22:30 |
|
 |
|
Majkl86
Registrován: 11.9.12, 21:17 Příspěvky: 4
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
V auto kelly to taky koupíš za 2400??
|
| 12.9.12, 13:06 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
kelly nejni dobrej příklad, obecně pro obyčejný lidi maji ceny dost vysoko pro servisi už je to lepší kolem 30% sleva
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 12.9.12, 14:53 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|