Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:02



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 fabia 1,4 16V 55Kw rozvody 
Autor Zpráva

Registrován: 18.8.09, 23:10
Příspěvky: 241
Příspěvek fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Zdar, má někdo zkušenost s http://www.autodily-na-skodu.cz/autodil ... -63kW-74kW (myslím že Miloš ?) Má to najeto 70tis (origo rozvody) a ve škodovce si řekli o 12tis. což mě omývá....


13.6.12, 15:01
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Jak je to auto staré? Pokud méně jak 5 let, tak se rozvody dělají při 90t km. A proč to dávat do Škoda servisu?

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


13.6.12, 15:34
Profil

Registrován: 18.8.09, 23:10
Příspěvky: 241
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
je to 2006... no nevim, u těch rozvodů když to prdne... poradíš nějakýho neznačkového slušného v praze ?


13.6.12, 15:35
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Nedělej si iluze, že autorizovaný škoda servis umí a dělá lépe než jiný servis. Záleží na konkrétním servisu, ne na autorizaci. :wink:


13.6.12, 15:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 18.8.09, 23:10
Příspěvky: 241
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
netvrdim že značkový=automaticky lepší, ale když se to posere tak uznají reklamaci (jasně že ne vždy 100%) U garážisty záleží na přístupu, už jsem měl problém s reklamací dílů atd... prostě na koho narazíš. Proto bych uvítal doporučení no.


13.6.12, 20:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Jak sis mohl všimnout, mam bydliště Plzeň. Takže servis v Praze Ti neporadím. Já mam dvorního mechanika ve vsi

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


13.6.12, 21:21
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
ještě musíš připočítat vodní pumpu novou chladící kapalinu, a taky záruku kterou ti dají protože až se ti to pojebe aby neomylo jich,

sada rozvodů s čerpadlem stojí přes sedum tisíc, a pak jsou lehce ve 12.OOOkč, já to dělám za půlku :wi


14.6.12, 20:33
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
co koupit rozvody a nechat to udělat u nich

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


14.6.12, 20:44
Profil ICQ
Junior TW team

Registrován: 13.4.08, 13:19
Příspěvky: 6030
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Záruku podle mě dají jen na díly od nich, takže to ztrácí účinek

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


14.6.12, 21:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
prijed, par lidi z prahy ke me jezdi...

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


15.6.12, 01:07
Profil ICQ

Registrován: 18.8.09, 23:10
Příspěvky: 241
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
slovacek.milos píše:
ještě musíš připočítat vodní pumpu novou chladící kapalinu, a taky záruku kterou ti dají protože až se ti to pojebe aby neomylo jich,

sada rozvodů s čerpadlem stojí přes sedum tisíc, a pak jsou lehce ve 12.OOOkč, já to dělám za půlku :wi


Miloši a co záruka na tu druhou půlku :)


15.6.12, 08:32
Profil

Registrován: 11.9.12, 21:17
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Já bych je koupil na tom odkaze, i s pumpou ale! Pak ti to udělá každý druhý mechanik, který je normální a nasolí si pouze práci, pořád na to budeš dobře. Na záruku bych se vykaslal, pokud to jsou originální rozvody INA, tak ty se netrhnou nikdy a na práci pořádného mechanika!


11.9.12, 21:20
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.10.08, 09:49
Příspěvky: 3491
Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
Když neseženu u znameho, tak beru z kelly, tak to vemu s fakturou a když to prdne na aute tak zalataji opravu oni (kelly). To neni vymysl ale fakt ;) to je co se tyce nakupu a reklamaci
Potom staci pro tebe to dát někomu kdo dělá rozody, ale silně NEDOPORUČUJU kupovat rozvody a pak to někomu dávat ať to poskládá, pač např sme řešili volvo, kde si borec nakoupil věci na modelový rok 2004 a motor byl 2003 TJ. řemen a napínač uplne jiny.

;) a jinac rozdil mezi autorizakem a garazi je takový, že záleží kdo to dělá, servis nedělá vedení co si řekne sme autorizák, ale lidi co na tom autě fyzicky makají :)


11.9.12, 22:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 11.9.12, 21:17
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
V auto kelly to taky koupíš za 2400??


12.9.12, 13:06
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: fabia 1,4 16V 55Kw rozvody
kelly nejni dobrej příklad, obecně pro obyčejný lidi maji ceny dost vysoko pro servisi už je to lepší kolem 30% sleva

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


12.9.12, 14:53
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.061s | 10 Queries | GZIP : Off ]