To pôjde do tatkovej Hybridky, tá viac ako 3000 ot vidí ojedinele (keď sadnem za volant ja ). Už tam treba meniť olej a čo tam dám? Dám toto osvedčené...zas hádam to API SL nedávajú iba tak...
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru