Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 10:14



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 učíme se s MPi 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: učíme se s MPi
breta1 píše:
K tomu stavu po zhřátí - Je to klapka.
Zkus jít na
http://www.feliciaklub.cz/forum/
a dej do vyhledávače slovo klapka. Vyskočí na tebe přes 1300 výsledků s tímto problémem a většina příspěvků se točí okolo klapky.
Zjistíš, že Škodovce se podařil vyrobit neuvěřitelný šmejd, který snad nemá nikde obdoby.
A fabrika dělala a dělá bobříka mlčení, místo toho, aby to občasné nastavovaní té prokleté klapky, když už to tak blbě konstrukčně a softwarově vymyslela, dělala zadarmo.

deda koupil felicii v 97, dneska na ni ma 184 tisic, celou dobu to servisujem s tatou a jeste to nemelo ani jednou problem s klapkou :)

od 12 tisic km je v tom LPG

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


24.4.12, 13:27
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: učíme se s MPi
jak se zde psalo, udělej základní údržbu po koupi, filtry svíce, klapku demontuj, vyčisti od karbonu a než ji odděláš tak prostě odpoj baterku a připoj ju až ju budeš mit vypucovanou. Vymaže to adaptační hodnoty a po 100 km už by to mělo fungovat. Taky jsem kupoval feldu co nechtěla chytat, chcipala a haproval volnoběh a po základní údržbě a najetí pár km normálním tempem se to srovnalo...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


24.4.12, 18:32
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek Re: učíme se s MPi
buldozerxxx,
díky za nabídku, po TK na Gargym to poresime, ale do kvetna poznavam vlecenou zadni napravu..pak udelam udrzbu predohrabu,naolejuji a pak to protahnem :-)

Milosi, vegetuju na tw uz 9 let, pouze forum je tu 6 a tyhle predohrabi problemy jsem ignoroval, jsem uzkoprofilovy user :-), praskam si litinovy hlavy, lamu poloosy, pretezuju litinu, ale porad hrabu zadnima..za par let tu feldu mozna vezmu na sraz :-) nicmene zatim je spotrebak pepca, gargya ostatni :-)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


24.4.12, 18:36
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.015s | 11 Queries | GZIP : Off ]