Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 03:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 úprava motoru Š 130 R 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Dej tam 280ku rozdíl je znat a motor ti to neodrovna,seženeš ju tak za 1500,- stoji to za tu investici.Doporučuju kontaktovat - autosport Dlouhý,Ledeč nad Sázavou.Seriovky stojí za prd,budeš pak akorat dlouhý večery přemejšlet esi je to vůbec znát!

_________________
Škoda 136 GL,67KW,r.v. 88,karb.dabl dell orto 40


8.1.07, 23:18
Profil
Pspvek Reklama

   
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12111
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Martin 007 píše:
A jak je to se životností, spotřebou při normální jízdě, volnoběhem a STK :?: :?: :?: Případně jak se poté štelují ventili.
A kdepak mam asi tak tu vačku z Feldy splašit když se zrovna všude neválej. Panové já sem udělal GO motoru za 2000Kč - i proto se mě nechce vysypat dalších 1000-2000 jenom za vačku víte :?: :?: :?: odpovězte mi prosím na vše na co se ptám. Děkuji a s pozdravem Martin.


Mel jsem motor 110LS ve 120ce, protoze sem nemel origo karbec, dal jsem ze 130L. Kdyz jsem to honil se 4Q tech 150-160 (tacho), tak to zralo 12,5/100. Normalne tak kolem 8mi. Na trojku to jelo 125.

Pak jsem tu vackovku prehodil do motoru 1000MB s karbem 120L a to si bralo kolem 7.2/100 kdyz se to moc nehonilo (jen obcas na rovine do 120ti).
Rozdil vackovky v 1000MB byl hoodne znat. 120 na trojku nebyl problem a dech to moc neztracelo. Jo a taky tio melo super zvuk i se seriovym vejfukem (Bosal).

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


9.1.07, 08:00
Profil ICQ YIM

Příspěvky: 433
Bydliště: Novosedlice(Okr. Teplice)
Příspěvek 
Ondra píše:
Dej tam 280ku rozdíl je znat a motor ti to neodrovna,seženeš ju tak za 1500,- stoji to za tu investici.Doporučuju kontaktovat - autosport Dlouhý,Ledeč nad Sázavou.Seriovky stojí za prd,budeš pak akorat dlouhý večery přemejšlet esi je to vůbec znát!


s kamaradem jsme ji chteli dat na Favomotor spolu se snizenim hlavy o 1mm ale v jednom servizu nam rekli
ze to ujede tak 1500km a je po nem. (motor je po kompletni GO) tak bych chtel vedet, jestli to po tehlech upravach rozdejcha.


9.1.07, 08:59
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Som mal R-kovu vacku (bez vahadiel) a je to poriadne poznat. A nevyhody absolutne ziadne. Emisie a spotreba sa nezmenili, zato motor vyrazne ozil. A praca na par hodin. Ja som to tam strkal pri vymene rozvodov, takze navyse minimum prace. Samozrejme, ak nemas slusny rozdelovac a karbec, tak skoda za namahu.


9.1.07, 17:11
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Jo Rkova není špatna ale shaní se huř jak si nechat někde nabrousit tu svou.Ti v tom servise museli bejt fakt "profící".Ja už taky dělam nějakej ten rok v servíse a todle bys ode mě určitě neslyšel.Je ale pravda že snižovaní hlavy neni zazračnej tunning.U staršího motoru doporučuju asponˇ nový šalky.

_________________
Škoda 136 GL,67KW,r.v. 88,karb.dabl dell orto 40


9.1.07, 21:52
Profil
Dezertér
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12399
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
Koukám teda že já píšu vačka 110LS a vy R-ková - voni sou asi teda stejný co ??? No jinak motor po GO mám ( rozvody šály těsnění pod vložkama rozdělovač svíčky karbec výfuk těsnění pod vanou pumpou hlavou prsama novy gufero olej+filtr novj vzducháč a dalo by se pokračovat ) ten jenom premejslim o ty vačče když mě tam dole v jame pod autem bodla do oka - včetně oleje do oka :? :? :? Tak zatim dikas. koukám že Vaše názory se různí takže si etě počkám co mi napíšete :?: :?: :?:

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


9.1.07, 22:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 87
Bydliště: Liberecký kraj
Příspěvek 
Martin 007 píše:
Koukám teda že já píšu vačka 110LS a vy R-ková - voni sou asi teda stejný co ??? No jinak motor po GO mám ( rozvody šály těsnění pod vložkama rozdělovač svíčky karbec výfuk těsnění pod vanou pumpou hlavou prsama novy gufero olej+filtr novj vzducháč a dalo by se pokračovat ) ten jenom premejslim o ty vačče když mě tam dole v jame pod autem bodla do oka - včetně oleje do oka :? :? :? Tak zatim dikas. koukám že Vaše názory se různí takže si etě počkám co mi napíšete :?: :?: :?:
http://web.skodateam.cz/index2.php?ses_web=1&ses_id_lang=0&kid=93&limi=&item=515&kid=162

_________________
Zatim seriová Škoda 120 L M r.v. 11. 1986 převodovka 4q Výkon 36,7 kW + vačka 260°
Zvláštní výbava (příplatková): Přístrojová deska s otáčkoměrem, sedačky Zlepra + opěrky Lux, bezpečnostní pásy přední roll + zadní sup.


10.1.07, 16:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
jo nebo ze sprinta(favorita), by měla mít kolem 257

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


10.1.07, 21:50
Profil
Dezertér
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12399
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
No uvidim časem pánové. Zatim sem ráth, že ten motooooooor přestal konečně vařit :lol: :lol: :lol: . Uvidim uvidim. Zatim zdarec.

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


14.1.07, 18:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz