Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 22:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Felicia 1.6i škube 
Autor Zpráva

Příspěvky: 10
Bydliště: Děčín
Příspěvek Re: Felicia 1.6i škube
pepa píše:
yendy píše:
Zdravim
Chci se zeptat co by mohlo delat mirme skubani motoru. Dela to treba kdyz dam jednicku a minimalne pridam plyn. chci jen popojizdet krokem.auto pak zacne mirne cukat. dela to treba i ve vetsich otackach ( i pri 2000ot ale vis pak uz myslim ne!) i pri ctyrce nebo petce, kdyz treba uplne sundam nohu z plynu a pak pomalinku chci pridat, citim cuknuti. cim by to mohlo byt? jinak starty OK i mrazech nejvetsich a i otacky se drzi normalne.nechcipa. :roll:



Jak to dopadlo,kde byla závada? já mám totiž ten samý problém.

Před nedávnem měněny-svíčky,palec,víčko,čištění a nastavení klapky.


Stale aktuální. takze ti nemuzu rict v cem je problém. rozhodne budu menit ten pal. filtr. ... Jinak. svicky opet cisteny. kabely a napeti premereny. po kazdym takovym zasahu to ale mirne zmizi..... a vykon jde nahoru. ale ujedu cca 100Km a je to zpet. klapku jsem necistil, ale to bych rekl nebude tim. nikdy mi to samovolne nechciplo. muj nazor teda... :roll:

_________________
felicia rulezzz...!


13.5.06, 00:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 82
Bydliště: Jižní Morava
Příspěvek 
Tak už mám po problému,byl jsem na WAGU a hlásilo to závadu v čidle tlaku vzduchu.Měl jsem strach aby nebyla v prdeli klapka.Čidlo je vlevo na sání(ono je dvojité -teplota a tlak vzduchu) ,maník ke kterému jezdím mě poradil at ho vyčistím benzinem a pomohlo to.Takže nakonec taková kravina.
Ještě by mě zajimalo(na co jsem se nezeptal) celé sací potrubí mám od olejových nečistot (klapka se vyčistí ale potrubí zustává špinavé),jestli to má nějaký špatný vliv a nemělo se to celé vyčistit ?,proto se taky zasralo to čidlo.


15.5.06, 06:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz