|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
Sklepnuti vicebodovych svicek
| Autor |
Zpráva |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Sklepnuti vicebodovych svicek
Palčivý ne, ale ne optimální.
|
| 30.4.13, 11:55 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: Sklepnuti vicebodovych svicek
No, jestli to:
- startuje a jede - pálí z všech podmínek - nepraská izolant - neprasí a nepoškozují se elektrody - vydrží to déle než je interval výměny - nepůsobí samozápaly - prostě je vše jak má být
a i tak to není optimální, pak mě zajímá, co je teda optimální?
|
| 30.4.13, 13:04 |
|
 |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Sklepnuti vicebodovych svicek
Optimální jsou svíčky doporučené výrobcem a alternativní doporučené výrobcem. Ty fungují prakticky vždy a spolehlivě. Určitě se najde výjimka kdy i svíčky které nemají v motoru co pohledávat fungují, nebo se majitel vozu domnívá že fungují, ale je to opravdu jen výjimka. Beru to z pohledu praxe, montuji předepsané komponenty, ne něco co možná bude fungovat, možná ne. Ty to bereš z pohledu "taky fungují jako ty doporučené", já to beru z pohledu "nemuseli by a vhodnější jsou doporučené". To bych potom mohl třeba do třílitrového BMW doporučovat akumulátor který tam patří a ty bys mohl namítnout že ho nastartuje i 45Ah baterka (nastartuje) a proto stačí.
|
| 30.4.13, 14:10 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|