Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 04:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Felicie nestartuje 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 26.8.10, 15:29
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha 1
Příspěvek Re: Felicie nestartuje
Teple starty jak jsem psal....volnobeh klapka....staci vetsinou prenastavit....jesli jim uz servisem proslo par techto vozu tak tyto zavady na 90 procent identifikovatelne bez otevreni kapoty....

_________________
Felinka 1,3 MPi r.v.1996 GLXi 72kW
S požehnáním Mr.Cimbu


3.6.13, 20:05
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.039s | 10 Queries | GZIP : Off ]