| Autor |
Zpráva |
|
florisimo
Registrován: 12.3.07, 23:16 Příspěvky: 220
|
však já se to naučím!!!

_________________ Škoda forman 135,5LS r.v.92 pohon LPG
|
| 4.4.07, 20:32 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
florisimo
Registrován: 12.3.07, 23:16 Příspěvky: 220
|
[/img]http://www.nahraj.cz/down/1269670269
_________________ Škoda forman 135,5LS r.v.92 pohon LPG
|
| 4.4.07, 20:33 |
|
 |
|
florisimo
Registrován: 12.3.07, 23:16 Příspěvky: 220
|
tak já už nevím 
_________________ Škoda forman 135,5LS r.v.92 pohon LPG
|
| 4.4.07, 20:34 |
|
 |
|
florisimo
Registrován: 12.3.07, 23:16 Příspěvky: 220
|
[/img]http://www.nahraj.cz/down/1269670269[/img]
_________________ Škoda forman 135,5LS r.v.92 pohon LPG
|
| 4.4.07, 20:34 |
|
 |
|
Kikan
Registrován: 5.5.06, 22:29 Příspěvky: 524 Bydliště: Orlová
|
Pošli mi to na E-mail já to zveřejním. oplustill@centrum.cz
_________________ Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993
|
| 4.4.07, 20:40 |
|
 |
|
florisimo
Registrován: 12.3.07, 23:16 Příspěvky: 220
|
ok, moc děkuju 
_________________ Škoda forman 135,5LS r.v.92 pohon LPG
|
| 4.4.07, 20:42 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
tu to máte

_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 4.4.07, 20:44 |
|
 |
|
Kikan
Registrován: 5.5.06, 22:29 Příspěvky: 524 Bydliště: Orlová
|
Tak tady to je.

_________________ Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993
|
| 4.4.07, 20:46 |
|
 |
|
Kikan
Registrován: 5.5.06, 22:29 Příspěvky: 524 Bydliště: Orlová
|
florisimo píše: ok, moc děkuju 
Jsi mě předběhl 
_________________ Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993
|
| 4.4.07, 20:47 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 4.4.07, 20:47 |
|
 |
|
florisimo
Registrován: 12.3.07, 23:16 Příspěvky: 220
|
michalkatka píše: tu to máte 
dik no 
_________________ Škoda forman 135,5LS r.v.92 pohon LPG
|
| 4.4.07, 20:48 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
můžeš bejt bl*ej ale musíš si umět poradit 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 4.4.07, 20:49 |
|
 |
|
florisimo
Registrován: 12.3.07, 23:16 Příspěvky: 220
|
michalkatka píše: :D  ten špunt nemá chybu  to je mrazová poistka, malo by sa to dať kúpiť, poriadne to vyčistíš a naklepeš to tam. tá poistka je tiež taký špunt akurát z nejakej zliatiny...
když ono to teče  Proč marazová pojistka? Jako kdyby tam někdo nedal fridex, aby to nějak zachránilo? Já bych se na to vys... a buď tam nechal ten špunt a nebo v lepšim připadě zalepil lepidlem na hliník. Co ty na to?
_________________ Škoda forman 135,5LS r.v.92 pohon LPG
|
| 4.4.07, 20:50 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
hele to je jedno kašli na fotku jednoznačně je to mrazovka to co myslíš ty že ti tam kape, jedině vyměnit a hlavně očistit než tam narazíš novou.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 4.4.07, 20:54 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
žádnej korkovej špunt a žádný zaslepování.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 4.4.07, 20:55 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|