Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 12:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Sakra co se stalo? 
Autor Zpráva
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
NGK žádnej šmejd není, myslím že budou asi ještě z továrny.


18.8.07, 09:19
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Ty svíčky sou měsíc a půl starý.

TeĎ sem se vrátil...vše očistil svíčky kabely vyměnil víko rozdělovače atd.... a výsldek žádný... Buď to prostě nastartuje a drží 200 otáček a motor se klepe anebo to nastartuju a ono v pohodě se to samo dostane na normální otáčky.... Když startuju s trochou plynu, tak v pohodě...... Tak si říkám, jestli třeba nebude zanešená nějaká tryska:( Každopádně víko rozdělovače ani palec ani svíčky ani kabely to snad nejsou.... To sem před chvílí teda vyloučil.. Poradil by někdo ještě něco?

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


18.8.07, 10:45
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
co ten kat ?

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


18.8.07, 10:48
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Sadra17 píše:
co ten kat ?

Myslíš, že by to mohlo být mým super vadným katalyzátorem se super zvukem? To si nemyslím, ale kdoví....

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


18.8.07, 10:50
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
No ono je mozne se se to treba nejak ten rozpadly kat zapricil a ty studene spaliny nechcou poradne prochazet.


18.8.07, 12:39
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
No to se mi právě nezdá..... Já už fat nevim.... ted sem to startoval fakt za studena a ono se to pořádně ani nechce chytit...onon to frčí, ale jen tak na půl...musím přidat trocha plynu a hned se to rozjede, takže ted startuju a rovnou dávám trocha plynu...

Mě ještě napadlo, že by to mohl dělat snímač otáček nebo třeba nějaká tryska ucpaná nebo nedejbože řídící jednotka?...Vono se to fakt nahodí jen na asi tři válce nebo co a jen těch 200-250 otáček a jak přidám plyn, tak to hned se chytí. Já už sem fakt zoufalej...

Kdybych šel na diagnostiku na vyčtení závad myslíte, že bych něco našel? Co se tím dá všechno zjistit....

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


18.8.07, 18:56
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Zkusím pořešit ty trysky...je nějaký přípravek na to? Nebo co mám udělat, abych ty trysky vyloučil?

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


18.8.07, 21:58
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Sakra...tak sem na chvíli vypojil baterku a pak sem za studena nastartoval no a nejen, že to tak tak nastartovalo, ale jak to nastartovalo, tak se začalo ozývat dost klepání z motoru...dělalo to podle otáček...že by ventil nějaký? Jakoby jen jeden a furt klepal i když sem seděl v autě tak to bylo dost dobře slyšet jak klepe... Mohl by tohle být ten můj problém? De to vyřešit před barákem?

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


19.8.07, 08:09
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Jura píše:
Sakra...tak sem na chvíli vypojil baterku a pak sem za studena nastartoval no a nejen, že to tak tak nastartovalo, ale jak to nastartovalo, tak se začalo ozývat dost klepání z motoru...dělalo to podle otáček...že by ventil nějaký? Jakoby jen jeden a furt klepal i když sem seděl v autě tak to bylo dost dobře slyšet jak klepe... Mohl by tohle být ten můj problém? De to vyřešit před barákem?


1) nejsou tam žádný trysky jak v karbecu, tohle je MPI což znamená vstřikování, takže tam toho moc nevyčistíš
2) Máš tam dost oleje? A jakej? (označení 15W40 nebo 10W40 nebo 5W30 nebo nedej bože 0W30)
3) byl jsi na diagnostice? Co ti řekly?

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


19.8.07, 10:03
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Tak dost oleje mám je tam měsíc starej 10W-40. Na diagnostice sem ještě nebyl, ale asi teda budu muset.. Jinak co se auto zahřálo klepání přestalo...asi si to řídící jednotka po odpojení baterky zase všechno nastavila nebo co... To startování za tepla je lepší...nastartuje dobře, ale né úplně tak hladce jak by mělo. Za studena to furt hold buď nenastartuje, ale to je málokdy nebo prostě to zůstane na těch 200-250 otáčkách dokud nepolechtám plyn...pak dobrý....

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


19.8.07, 10:10
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Tak sem byl na diagnostice..... jednak jsem měl odpojenej nějakej magnetickej ventil odvětrávání nádrže a pak asi ona závada, která mi robí problém špatná lambda sonda..... Tak ju budu muset vyměnit až budu měnit kat... Snad se nic nestane ty dva měsíce...

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


20.8.07, 09:45
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
No vidis ona ta diagnostika nekdy pomuze, ale nekdy zase na nic neprijde a musi se zkouset :cry: Tys mel ten lepsi pripad :wink:

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


20.8.07, 10:35
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Taky ještě ale není jistý, že až to vyměním, že to bude v pořádku že?

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


20.8.07, 10:37
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Jura píše:
Taky ještě ale není jistý, že až to vyměním, že to bude v pořádku že?


Lambda nadělá velkou neplechu a taky se dokáže projevovat vždy jinak takže si myslím že tě to problému zbaví, no vlastně akorát trošku nastane finanční problém.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


20.8.07, 16:36
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Nj...sem se díval...stojí 1600Kč, ale aspon zase stačí jen vyšroubovat a našroubovat novou a zapojit kabel ne? Ale asi mám počkat až budu měnit ten katalyzátor ne? Aby se mi třeba zase nezmrvila kvůli tomu špatnýmu katu... Kdoví teda, jestli to bylo tím a jestli to tím katem vůbec mohlo být...

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


20.8.07, 17:06
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 64 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz