Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 08:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Felicia 1.3 - krátkodobá ztráta výkonu 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Peter50kw píše:
pajavlk píše:
Já mám Feldu 1,3 50 kW a dělá mi to samé.Když potřebuju na jedničku vystřelit do křižovatky tak to v podstatě nejde.Chviličku to jede jak kdyby docházel benzín a po vteřině až dvou vystřelí.S jinou Feldou jsem nikdy nejel, tak nevim jestli je to normální.

Skus ci to robi aj pri plnej nadrzi. Toto mi felcka robila pri stave benzinu 10 litrov a menej. Konstrukcna chyba palivoveho systemu.


petče a jakou závadu jsi měl když ti to blblo pod deset litrů, čerpadlo máš přece zalité palivem pořád stejně i kdy tam máš litr v nádrži miloš


27.3.07, 06:39
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Aj mne je to zahada. Dal som novy palivovy filter (staremu nic nebolo), cerpadlo som mal vonku a hladali sa na nom netesnosti - ziadne sa nenasli. Tak som sa zmieril s tym, ze ked chcem jazdit po meste, musim tam mat aspon tych 10 litrov. Je mozne ale neiste, ze vymena cerpadla by to vyriesila. Vzhladom k nakladom na hladanie chyby som to vzdal. Auto som predal a novemu majitelovi som o probleme povedal.

Zistil som, ze rovnaky problem mal jeden kolega na 40 kw felicii rovnaky rocnik (1999). Jemu tvrdili mechanici, ze to ma zato, ze ma LPG. Ja som LPG nemal.

Problem bol najvyraznejsi, ked clovek intenzivne brzdil pred cervenou. Potom pri rozjazde na zelenu motor v lepsom pripade vynechal, v horsom zhasol. Nastartovat a odist nebol problem. Doplnenie benzinu vzdy problem vyriesilo.

Ciste zo zvedavosti by som rad vedel, ci Pajavlkov problem tiez nesuvisi so stavom benzinu. Mne felcka velmi dobre jazdila ja bez čipnutia.


27.3.07, 08:18
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Peter50kw píše:
Aj mne je to zahada. Dal som novy palivovy filter (staremu nic nebolo), cerpadlo som mal vonku a hladali sa na nom netesnosti - ziadne sa nenasli. Tak som sa zmieril s tym, ze ked chcem jazdit po meste, musim tam mat aspon tych 10 litrov. Je mozne ale neiste, ze vymena cerpadla by to vyriesila. Vzhladom k nakladom na hladanie chyby som to vzdal. Auto som predal a novemu majitelovi som o probleme povedal.

Zistil som, ze rovnaky problem mal jeden kolega na 40 kw felicii rovnaky rocnik (1999). Jemu tvrdili mechanici, ze to ma zato, ze ma LPG. Ja som LPG nemal.

Problem bol najvyraznejsi, ked clovek intenzivne brzdil pred cervenou. Potom pri rozjazde na zelenu motor v lepsom pripade vynechal, v horsom zhasol. Nastartovat a odist nebol problem. Doplnenie benzinu vzdy problem vyriesilo.

Ciste zo zvedavosti by som rad vedel, ci Pajavlkov problem tiez nesuvisi so stavom benzinu. Mne felcka velmi dobre jazdila ja bez čipnutia.


A nevindával někdo to čerpadlo? Co třeba přehozený hadice? To už jsem jednou řešil že když v autě bylo míň čtvrt nádrže tak prostě nejelo.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


27.3.07, 11:20
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Nemyslim, ze by to niekto predtym rozoberal. Dali sme to von, rozobrali, skontrolovali neporusenost nadoby a hadic a dali nazad. Kedze sa tam nic nenaslo a vyssia hladina benzinu to riesila, tak som to uz nechal plavat. V podstate mi ta zavada velmi problemy nerobila, lebo zvyknem aj tak tankovat skor nez sa rozsvieti kontrolka. Akurat to vedomie, ze nieco nieje v poriadku.


27.3.07, 12:31
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz