Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 14:37



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Teplé starty turbodýsla..... 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
max84 píše:
A můžete mi někdo poradit se zprovoznením toho VAGU na Notebooku?? Mám kabel program,ale prostě mi to nefunguje,pokud ho máte někdo doma tak se mi prosím ozvěte,klidně bych se stavil kdyby to bylo možný,hlavně aby mi to fungovalo.Zatím zdarec a díkas.


no a od koho to máš? kdo ti to prodal tak se ho zeptej proč to nejede, já už jsem psal sehnal jsem si jednoho mladého budoucího inženýrka, dal jsem mu jen kabel ze starého vagu, ten domontil ten adaptér a všechno spojízdnil doma jsme akorát ladili komunikační port, asi nastavení rychlosti komunikace a to mám ještě občas problém že mažu chyby místo chyby O naskočí načítám řídící jednotku a je po programu, není komatibilní nefunguje konec, tak mám zas program pojebal se vag a tím ho zase znova nainstaluji a jedu dál, tu řídící jednotku odpojím od aku do rána a zpravidla přijde k rozumu a už mi to nedělá, dělá to jen řídící jednotka motoru ostatní ne a tak každá desátá miloš


30.9.07, 13:05
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 17
Bydliště: Slatina nad Zdobnicí
Příspěvek 
To já jsem sehnal ten kabel z WV v německu když jsem tam jezdil s kamionem takže v mi ho nikdo neprodal,to mě to vždycky napíše právě problém stím portem...Nevím zkusím to někomu šoupnout jestli stím něco udělá a uvidím. Zatím díky.


4.10.07, 15:11
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz