Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 14:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Co to jenom může dělat... 
Autor Zpráva

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Možná to nové víčko rozdělovače... Dneska to jsou šmejdy co koupíš nové v mototechně. (takové šedivé :shock: :roll: )

Rapid mi dělal něco podobného furt škubal, ale ten hlavně na trojku a kousek plynu. Dělal sem stim všecko možný, čistil karburátor a přetěsňoval až sem měl strach že se v tom cyklohexanonu celý rozpustí, s rozdělovačem jsem otravoval Hanse a Bukaje a nakonec jsem mu zkusil dát 105 SEDR - rázem to ustalo :twisted: :!: Škoda že mě ta výměna celého karburátoru napadla až po roce... :oops:

Nakonec jsëm na ten 130SEDR koupil nové 130 víko a je to celkem OK... A to to staré nebylo prohnuté :roll: :shock:
Holt akta X alá Škoda

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


10.8.07, 08:08
Profil
Pspvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Šemik píše:
Možná to nové víčko rozdělovače... Dneska to jsou šmejdy co koupíš nové v mototechně. (takové šedivé :shock: :roll: )


Jo jo, stojej za prd, lepsi je koupit to pruhledny, jednak je qalitativne srovnatelny s origo a druhak vidis jak tam behaj jiskry :D

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


10.8.07, 08:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Matthes píše:
Šemik píše:
Možná to nové víčko rozdělovače... Dneska to jsou šmejdy co koupíš nové v mototechně. (takové šedivé :shock: :roll: )


Jo jo, stojej za prd, lepsi je koupit to pruhledny, jednak je qalitativne srovnatelny s origo a druhak vidis jak tam behaj jiskry :D


tO ŠEDIVÝ ANI NEKUPUJU. mam to průhledný a je to lepší a hezčí:-) Mám jedno víčko ještě československý výroby, to je moooc dobrý, akorát je bez uhlíku.....


10.8.07, 08:17
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Uhlík není problém, nový se dá za 5.50kč koupit v mototechně a dá se tam dát. Je tam jenom nastrkovací... :D

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


10.8.07, 08:20
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
No a pružinku musim do něj sehnat, ale toto neřešme....další nápady jak se zbavit škubání? Myslíte dát tam zpátky víko 120??


10.8.07, 08:22
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Dawid130 píše:
No a pružinku musim do něj sehnat, ale toto neřešme....další nápady jak se zbavit škubání? Myslíte dát tam zpátky víko 120??


Můžeš to zkusit. Ono stejně 130 víko na 120 spodku ztrácá veškeré svoje přednosti..
Zkus si vzpomenout co jsi udělal naposled před tím, než to začalo škubat.

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


10.8.07, 08:28
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Takže to jejedno. Nechám karb tak jak je. Naposled jsem seřizoval ventily ale tím to nebylo pač to nedělalo tak týden po seřízení tj cca 700 km


10.8.07, 08:31
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
A utáhnul jsi dobře ty kontra matice na nich? Neber to prosím tak, že si o tobě myslím že jsi blbec který neumí seřídit ventily, ale jen tak pro jistotu... jako jestli se třeba nepovolily a ty ventily se samy neroštelovaly... :roll:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


10.8.07, 08:33
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
No tak včera bylo víko dole a byly tam stejný vůle jako před 700 km.... vzhledém k tomu že jezdím fakt hodně a dneska pojedu ještě 300 km tak bych to potřeboval vyřešit, čili dát víko dolů a mrknout ještě na ventily? Ale nevim nevim...


10.8.07, 08:43
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Já bych na to šel výměnným způsobem. Prostě druhý auto, nebo zaručeně funkční díly a zkusit vyměnit rozdělovač, karburátor, zapalování atd.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


10.8.07, 09:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
na rozdělovač se mrknu asi teď v práci.... ikdyž bych moc neměl.... ale asi mrknu no a pak se uvidí... vyměnný způsob už aplikuji a je to zatím bezvýsledku. Karb je dobrý, to vim.... a rozdělovač to bejt může. Pak se taky musim mrknout... na ty svíčky ještě...


10.8.07, 09:12
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Druhý auto.....to ne já mám svý autí rád a nedám ho pryč ajiný misto něj nechci...


10.8.07, 09:24
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Ne, já nemyslel, abys to auto vyměnil :lol: , ale abys sehnal druhý funkční auto a postupně všechno přehazoval a zkoušel jestli to zmizelo.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


10.8.07, 09:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 478
Bydliště: hodonínsko,zarazice
Příspěvek Re: Co to jenom může dělat...
Dawid130 píše:
... už mě nic nenapadá.... když jedu na 1 dobrý motor táhne, na 2 to samý jede pěkně na 3 taky a na 4 to stejný ale když tam dám 5ku tak chvílí jedu a za chvíli se motor začne třepat pač mi vibruje i zrcátko uvnitř (který vibrujou snad vždy) a otáčky jdou dolů a sem tam to z výfuku bouchne, teda doufám že z výfuku no a pak dám 4 to stejný....zastavim kouknu do motoru a nikde nic. rozjedu se a zase dobrý dám tam 5ku a chvílí jedu a jedu a pak třeba zase dám 4 ku je to fuč, dám řKu a zase to dělá. KOuknu do motoru nikde nic. Kruci už nevím co to může bejt. Jinak neví někdo o nějakém motoru 130??? Kdyby teda náhodou...

takže pokud nedáš 5ku vše ok (0-4000 ot) :?:

_________________
ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450


10.8.07, 09:38
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek Re: Co to jenom může dělat...
jindra píše:
Dawid130 píše:
... už mě nic nenapadá.... když jedu na 1 dobrý motor táhne, na 2 to samý jede pěkně na 3 taky a na 4 to stejný ale když tam dám 5ku tak chvílí jedu a za chvíli se motor začne třepat pač mi vibruje i zrcátko uvnitř (který vibrujou snad vždy) a otáčky jdou dolů a sem tam to z výfuku bouchne, teda doufám že z výfuku no a pak dám 4 to stejný....zastavim kouknu do motoru a nikde nic. rozjedu se a zase dobrý dám tam 5ku a chvílí jedu a jedu a pak třeba zase dám 4 ku je to fuč, dám řKu a zase to dělá. KOuknu do motoru nikde nic. Kruci už nevím co to může bejt. Jinak neví někdo o nějakém motoru 130??? Kdyby teda náhodou...

takže pokud nedáš 5ku vše ok (0-4000 ot) :?:


Přesně tak ikdyž maličko to zaškubává i na 4.... ale až po zahřátí, když jedu ještě tak na 40 - 60° tak tam i 5ka jede dobře...


10.8.07, 09:39
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz