Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 16:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Vyfuk 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
CROWACK píše:
zato se u nich dá skvěle praktikovat za veľa peňazí málo muziky... :D


to sa dá vždy a všade, niekedy by človek mohol prísť, zaplatiť a odísť, ani by auto nemusel vidieť mechanik, len tak pre dobrý pocit... :oops: :roll: :lol:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


20.10.07, 14:41
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
michalkatka píše:
CROWACK píše:
zato se u nich dá skvěle praktikovat za veľa peňazí málo muziky... :D


to sa dá vždy a všade, niekedy by človek mohol prísť, zaplatiť a odísť, ani by auto nemusel vidieť mechanik, len tak pre dobrý pocit... :oops: :roll: :lol:

no, nevim, ale já myslim že tohle téma je vo vejfuku ne vo mechanikovi... :roll:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


20.10.07, 16:53
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Kurňa tak já fakt nevím....von nikdo totiž to nemá vyzkoušený pořádně, tak sou to jen doměnky všechno... ani nevím čím začít jestli zadním dílem z 1.9 nebo středním tlumičem z 1.9 nebo středním dílem bez tlumiče jen trubka...Jo dybych to všechno ty díly měl, tak si to všechno postupně vyzkouším všechny ty kombinace u které to má nejlepší zvuk a neztrácí výkon..:)

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


20.10.07, 17:51
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Jura píše:
Kurňa tak já fakt nevím....von nikdo totiž to nemá vyzkoušený pořádně, tak sou to jen doměnky všechno... ani nevím čím začít jestli zadním dílem z 1.9 nebo středním tlumičem z 1.9 nebo středním dílem bez tlumiče jen trubka...Jo dybych to všechno ty díly měl, tak si to všechno postupně vyzkouším všechny ty kombinace u které to má nejlepší zvuk a neztrácí výkon..:)

tak hele...de ti vo zvuk nebo vo výkon ??

jestli vo výkon, stačí zadní díl z 1,9 (zvuk nevim jestli se změní) no a k tomu bych teda šoupnul z 1,9 i střed...nic tim nestratíš....no a jestli jen o zvuk, sežeň si starej střed z 1,3 a vyřízni koncovej tlumič...místo origo zadního tlumiče (ta trubka vod středu a držáky zůstanou) tam hoď ten starej střed (zase jen tlumič)...možná to i trošku zklidní motor ale hlavně budeš mit ten touženej zvuk za málo peněz, no a myslim že by to mělo bejt vodevřený...zadní díl takže i ten výkon by se moh trošku zklidnit

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


20.10.07, 19:31
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
já osobně du do zadního dílu z 1,9 a až vodejde střed tak i ten dám z 1,9 a je hotovo

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


20.10.07, 19:31
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
A myslíš, že se zlepší zvuk taky když použiju zadní díl i střed z 1.9? Anebo konec 1.9 a střed tenhle: http://www.jpvyfuky.com/admin/aktuality ... st5555.jpg samozřejmě na 1.6 tam nebude ta příruba.....

No jestli jde o výkon? Těžko říct...někdo tu psal, že když dám jen střed bez tlumiče, tak mi auto půjde líp do otáček a líp se rozjíždí atd.... No to bych rád, ale potom taky ještě ten zvuk. Jo a hlavně nechci žádný řezání těch trubek atd... Na to není místo čas ani schopnosti a hlavně vybavení:) Víš jak myslím, že sem ti to psal do PM...

Představ si že máš garáž a v ní auto, které potřebuje vyměnit střední i zadní díl...no a mimo auta máš v garaži také tyto díly: střední a zadní díl z 1.9 a potom jeden střed bez tlumiče od JP... A ted jde o to co jaká kombinace bude dělat s autem jako výkon a zvuk, ale o ten výkon mi tolik nejde, ale nesmí se zhoršit

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


20.10.07, 19:53
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Nejradši byh dal ten střed bez tlumiče od JP a konec bud origo nebo z 1.9 Ale budu asi první co to zkusí, takže bud budu mile překvapen nebo nasranej... Anebo teda jak říkáš ty tam dám oba z 1.9, ale půjde to tam bez problému dát? Má to stejné rozměry atd? Hlavně teda na tu trubkovou sponu, která spojuje první a druhý díl...

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


20.10.07, 19:55
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Jura píše:
Nejradši byh dal ten střed bez tlumiče od JP a konec bud origo nebo z 1.9 Ale budu asi první co to zkusí, takže bud budu mile překvapen nebo nasranej... Anebo teda jak říkáš ty tam dám oba z 1.9, ale půjde to tam bez problému dát? Má to stejné rozměry atd? Hlavně teda na tu trubkovou sponu, která spojuje první a druhý díl...

no to nevim, jak to tam je..stačí zajít do servisu že to potřebuješ převařit...nebo někoho kdo má autogen, cočko nebo umí hodně s elektrikou....no tak 1,9 vejfuk má větší průměr trubek..takže zvuk by měl bejt stopro hlubší no a výkon by moh bejt taky lepší, protože ta 1,9 je vlastně středovej vejfuk s rezonátorem...dynamizérem...urychlovačem odvodu spalin-česky řečeno...no takže nevim no...jestli už jsi ten JP koupil tak bych ho tam asi zkusil, ale jestliže máš za dara doma 1,9 komplet vejfuk tak bych ho tam dal a nekupoval nic jinýho...když se ti to nebude líbit z jakýhokoli důvodu tak až pak bych koupil JPčko...jak chceš, já tam prostě dám zadní z 1,9 a dál se uvidí...nebo si udělám koncák ze středovýho tlumiče..to je pak stopro lepší zvuk....ale bude s tim občas jezdit máma takže tam de 1,9

jo a jestli chceš zvuk....tak sem ti teď na něco vzpoměl.....zkus ze zadního dílu uříznout tu dlouhou trubku co vede pod nárazník.....no to se ti hned zvuk bude líbit....tak místo ní tam dej strubku s velkym průměrem aby ti to nesmrdělo v autě...velkej průměr nebude mit skoro žádnej odpor takže se zvuk nezmění (bude stejnej jako bez tý trubky) no a na konec sežeň pěknou koncovku a máš to...zvuk jak víno a přitom to do auta neřve....:D:D:D:D:D........takhle to totiž budu řešit já...1,9 a dozadu nerezová trubka....:D:D:D

já sem spíš zjistil..že si někdo ten 1,9 vejfuk koupil tady z TW, někde to totiž psal..tak sem mylslel že se ozve, ale neozval..tak prosím, jeslti to má tak ať se sem ozve díky :D (má tam 1,9 střed i konec)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


21.10.07, 14:17
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Já nemám ani jeden ten díl:) Teprv to budu kupovat...to bylo jen pro názornost.... To bych tam potom mohl nechqat i ten origo ne? a uříznout tu trubku:)

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


21.10.07, 14:31
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
pokud chces kupovat tohle: http://www.jpvyfuky.com/admin/aktuality ... st5555.jpg tak jestli to je moc drahy tak kup nejakou repliku toho co tam patri(cca 500 - 600 kc) , tlumic vyrizni, misto neho tam dej trubku. Mas jistoru ze priruba na kat i zadni spoj budou pasovat a tlumic muzes pouzit nekdy jindy nebo ho nekomu prodat komu treba uz shnil... Ve vysledku ti vznikne to samy co prodavaji od "JP"

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


21.10.07, 15:30
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
DRYVER píše:
pokud chces kupovat tohle: http://www.jpvyfuky.com/admin/aktuality ... st5555.jpg tak jestli to je moc drahy tak kup nejakou repliku toho co tam patri(cca 500 - 600 kc) , tlumic vyrizni, misto neho tam dej trubku. Mas jistoru ze priruba na kat i zadni spoj budou pasovat a tlumic muzes pouzit nekdy jindy nebo ho nekomu prodat komu treba uz shnil... Ve vysledku ti vznikne to samy co prodavaji od "JP"

To stojí 500Kč od JP... Asi prubnu tohle a dám konec 1.9, protože to nechci upravovat.... Takže ten první díl a tady ten díl od JP spojím normálka trubkovou sponou a vzadu snad půjde na to bez problému dát ten z 1.9 i když je to širší, ale o kolik? Snad to půjde....

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


21.10.07, 16:30
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Jura píše:
Já nemám ani jeden ten díl:) Teprv to budu kupovat...to bylo jen pro názornost.... To bych tam potom mohl nechqat i ten origo ne? a uříznout tu trubku:)

to f podstatě můžeš...zvuk to bude mit jinej a výkon se nesníží...no, s tim středním dílem samo domo bych to řešil, kdybych chtěl místo posledního tlumiče použít středovej tlumič...prostě střed vyhodíš, dáš tam trubku a místo zadního dáš střed...zaručenej laďák...jako od layting akorát není z nerezu...ikdyž o nerezový oceli u laytingu taky pochybuju..máme je v krámě a ty sváry sou jako kdybych to dělal já, tzn hrozný...křivý a takový poblitý...prostě bobek, chvíli svár, pak se asi propad tak zase bobek...prostě hrůza...radši bych šel do soiety než do laytingu....

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


21.10.07, 19:20
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Tak ted sem se dozvěděl od jednoho uživatele tady na fóru, že to má ten konec z j.9 a že fakt dobrý, ale musel tam nějak navařit ty konce, aby to šlo dohromady se středním dílem, protože sem si to dneska porovnával i v obchodě a má to o dost větší průměr ten výfuk z 1.9 nenapadá Vás, jak to spjit, abych nemusel řezat? Chtěl bych dát střední i zadní z 1.9, ale problém je jak to spojit s tím prvním dílem na 1.6 ce

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


22.10.07, 17:30
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Spoj se dá vždycky nějak vyřešit jinak ale já řikám prostřední tlumič pryč a nechat jen koncovej.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


22.10.07, 17:37
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Kristensen píše:
Spoj se dá vždycky nějak vyřešit jinak ale já řikám prostřední tlumič pryč a nechat jen koncovej.

No šak ta 1.9 střední tlumič nemá ne? Bych řekl, že tam má nějaký ten dynamizér místo toho, ale bojím se když už dám střed i konec z 1.9, že už to bude strašnej hukot a taky ten vejfuk z 1.9 stojí každej díl 1100, takže jestli nedám spíš jen ten střed bez tlumiče od JP a nenašetřím na soietu.... Sakra kdyby nebyly problémy s tím napojováním.....

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


22.10.07, 18:00
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 68 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz