Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 23:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Kolisani otacek pri volnobehu - Felicie 
Autor Zpráva

Příspěvky: 5
Příspěvek Kolisani otacek pri volnobehu - Felicie
Mam felicii predelanou na LPG. Asi pred 14 dny jsem mel problem s nastartovanim a od te doby mi pri volnobehu blbnou otacky. Dojedu na krizovatku, chvilku jsou otacky kolem 600 a pak to zacne behat na 1000, nekdy i na 1800. Kdyz jedu na LPG, tak kdyz proslapnu plyn, tak se zas ty otacky zklidni, ale u benzinu to chvilku normalne a pak to blbne a za chvili zase 600 a tak dokola. Poradite? A pak mam jeste jeden problem - na benzin mi zdecha motor. Nastartuji, chvilku bezi a pak to zdechne. Kdyz je motor studeny, musim treba pri couvani porad proslapavat plyn, protoze to zdecha. Na LPG to nedela, tam to jede bez problemu. Dik za rady, j.


28.6.06, 11:02
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Kolisani otacek pri volnobehu - Felicie
jeromme píše:
Mam felicii predelanou na LPG. Asi pred 14 dny jsem mel problem s nastartovanim a od te doby mi pri volnobehu blbnou otacky. Dojedu na krizovatku, chvilku jsou otacky kolem 600 a pak to zacne behat na 1000, nekdy i na 1800. Kdyz jedu na LPG, tak kdyz proslapnu plyn, tak se zas ty otacky zklidni, ale u benzinu to chvilku normalne a pak to blbne a za chvili zase 600 a tak dokola. Poradite? A pak mam jeste jeden problem - na benzin mi zdecha motor. Nastartuji, chvilku bezi a pak to zdechne. Kdyz je motor studeny, musim treba pri couvani porad proslapavat plyn, protoze to zdecha. Na LPG to nedela, tam to jede bez problemu. Dik za rady, j.


na škrtiacej klapke je spínač voľnobehu, pred nedávnom sa to tu ptreberalo, skús si to násjť.


28.6.06, 11:23
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
jj vycistit skrtici klapku

_________________
LPG a dlouha spajzka :-D:-D:-D 92, orangee 93


28.6.06, 13:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 819
Bydliště: jih vysočiny
Příspěvek 
Napojit na VAG,vyresetovat a nastavit základní nastavení klapky /skupina 098/.Dost často se stává že i toto nastavení nepomůže,jelikož není reset komplet a je známo,že po ujetí cca 200-500km se vše zklidní.Jak říká Patrik-jsou to auta bez srdce a o tom to je.čus


28.6.06, 18:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz