Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 22:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Kolísání volnoběhu - Favorit - Karburátor - Německý typ 
Autor Zpráva

Příspěvky: 360
Příspěvek Kolísání volnoběhu - Favorit - Karburátor - Německý typ
Favorit r.v.1990, dovoz z Německa, karburátor, "aktivní uhlí", volnoběžné otáčky kolísají naprosto nepravidelně, drží se nad normálem, cca na 1800ot... nejde nijak štelovat... poradí mi někdo? Nebo dá se vyměnit karburátor za jiný? například běžný JIKOV? díky...


7.9.06, 21:42
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 360
Příspěvek 
nikdo nic nevi??? :(


10.9.06, 21:54
Profil

Příspěvky: 89
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Kolísání volnoběhu - Favorit - Karburátor - Německý typ
Millosh píše:
Favorit r.v.1990, dovoz z Německa, karburátor, "aktivní uhlí", volnoběžné otáčky kolísají naprosto nepravidelně, drží se nad normálem, cca na 1800ot... nejde nijak štelovat... poradí mi někdo? Nebo dá se vyměnit karburátor za jiný? například běžný JIKOV? díky...


Ještě jsem to sám nezkoušel seřizovat, ale návod najdeš na http://www.kirri.faann.net/ v příručce "ecotronic". (Musíš si to ztáhnout a rozbalit).


10.9.06, 22:33
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
asi nikdo nic neví vyhaž to ven dej tam karburátor, rozdělovač a skřínku a jedeš, zkoušel jsem to všemožně opravovat a nikdy jsem dlohodobě neuspěl za baterkou máš řídící jednotku a tu odpoj, v české republice na to nemá nikdo diagnostiku, jo ještě v sání je nějaké ohřívíní to vykochej taky miloš


11.9.06, 10:46
Profil

Příspěvky: 89
Bydliště: Praha
Příspěvek 
K základnímu nastavení karburátoru slouží konrolka "test" na přístrojové desce. Takže potřebuješ někoho, kdo ti při seřizování bude koukat na kontrolku. Postup je v té příručce. Když to nepůjde nebo to ani pak nebude fungovat, tak bude asi nejlepší to udělat tak, jak radí slovacek.milos.


11.9.06, 11:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz