Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 16.9.24, 21:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Snimac otacok???? 
Autor Zpráva

Příspěvky: 26
Bydliště: Slovenska republika
Příspěvek Snimac otacok????
Zdravím vsetkych.Mam Favorita Silver Line,r.v.93,dovezeny z Holadska.Je vo velmi dobrom stave.ked som ho kupil mal naj.73000km (podla holandskej serv. knizky).Minule som mal taky problem,ze pocas jazdy 90km rychlostou mi otacky vyskocili na 3000 mozno aj viac,hned som zastavil a zrazu klesli az motor skapal.Potom som ho nevedel nastartovat,niekedy naskocil ale na min.otackach.Par km predtym som ale pri cca 60-70km rychl. citil nedostatocny tah a slabe sklbanie.Museli ma dotiahnut do garaze.Po 2 dnoch nastartoval a bezal v pohode.Po par dnoch som pri jednej jazde zas zacitil sklbanie a vzapäti nahlu zmenu otacok,tentokrat neskapal,nechal som volnobeh a otacky sa same hybali hore dole,potom znovu v pohode.Test nasiel jednu chybu-snimac otacok.Cítim aj taky nedost. tah,akokeby sa motor namahal,pri radení zo 4 do 5.Radili mi aj vymenit popr. palivovy filter. PORADTE NIEKTO


12.2.06, 23:41
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Snimac otacok????
predpokladám že sa jedná o tym s BOSCH vstrekovaním, otáčky su jedným z nadôležitejčích údajov pre riadiacu jednotku... skús ten snímač vybrať prečistiť a ak to nepomôže musíš ho vymeniť.


13.2.06, 00:08
Profil
Příspěvek 
no, pozor. pokud motor nebezi, vag hlasi chybu snimace otacek - logicky, motor nebezi, neni signal.
pokud je vadny SO., pak motor nepobezi vubec, nenastartujes, protoze neni signal o otackach pro ecu. priznakem vadneho SO. je take poblazneny otackomer. muzes ho preventivne zkusit vymenit (novy origo stoji 600 + 300 kabel), ale vsazim, ze v SO chyba nebude. u karbu je to priznak (motor jde do otacek a pak chcipne) spatneho privodu paliva, u BMM se mi to toto nestalo, proste to chciplo najednou. nicmene, palivove cerpadlo, nebo filtr bych proveril.


16.2.06, 16:09
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
Já bych to taky neviděl na ten snímač - kdyby byl spatnej, tak nenastartujes vubec - je to nejdulezitejsi udaj pri BMM. Spis bych to taky videl v privodu paliva nebo nekde ve smesovaci - cely to rozdelej a poradne to vycisti-neni tam co pokazit - a ten palivovej filt bych taky vymenil - stoji 300


17.2.06, 10:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz