Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 22:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 mam problem z volnobehom š120 POMOC 
Autor Zpráva

Příspěvky: 59
Bydliště: Bánovce nad Bebravou - SVK
Příspěvek mam problem z volnobehom š120 POMOC
zdravim prosim vas poradte mi čo s tym možem mať ked je motor studeny a stal tak 1 den tak ani zasvet nechce drzať otačky nastartujem bez plinu otačky vyletia tak na 1200 a potom dole a zdochne to robi to až kym sa nezohreje na 80 a chvilu musim isť abi sa to nejak rozbehlo a najlepšie je ked zastavym motor mam trochu vychladly tak 50 možno mín a startuje a drži otačky oko za tepla čo stym možem mať karburator je vyčisteny nove tesnenia gumičky na šroboch ale ked som minule shachoval vzduchač komplet tak som si všimol že komory v karburatore su mokre od benzinu a zdalo sa mi že to presakuje z pomod vika ale nie okolo karburatora ale len do sania tak teraz neviem čo stym može biť poradte mi prosim


14.9.06, 11:45
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 130
Bydliště: Šumperk
Příspěvek Re: mam problem z volnobehom š120 POMOC
Jediny co mě napada je nastavení lanka a klapky. Zkus jestli má lanko nějakou vůli, neměla by tam žádná být.


14.9.06, 12:24
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
mrkni se na klapku druhého stupně, zda ti ji registr drží zavřenou, nebo se pootevírá a drhne a nezavírá, zda ti těsní ventil v plováku a výška hlasiny v plovákové komoře zda je v pořádku a taky nějaká blbost nepřisává ti to z regulátoru podtlaku, nebo těsnění holendru na karbecu miloš


14.9.06, 15:38
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: mam problem z volnobehom š120 POMOC
mrpichanda píše:
zdravim prosim vas poradte mi čo s tym možem mať ked je motor studeny a stal tak 1 den tak ani zasvet nechce drzať otačky nastartujem bez plinu otačky vyletia tak na 1200 a potom dole a zdochne to robi to až kym sa nezohreje na 80 a chvilu musim isť abi sa to nejak rozbehlo a najlepšie je ked zastavym motor mam trochu vychladly tak 50 možno mín a startuje a drži otačky oko za tepla čo stym možem mať karburator je vyčisteny nove tesnenia gumičky na šroboch ale ked som minule shachoval vzduchač komplet tak som si všimol že komory v karburatore su mokre od benzinu a zdalo sa mi že to presakuje z pomod vika ale nie okolo karburatora ale len do sania tak teraz neviem čo stym može biť poradte mi prosim


mě to dělalo něco podobnýho drželo se to jenom ve vyšších otáčkách a byl to špatnej předstih

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


14.9.06, 19:37
Profil ICQ

Příspěvky: 59
Bydliště: Bánovce nad Bebravou - SVK
Příspěvek re
karbik som dnes rozmontoval tesne nie vyzeralo biť dobre klapka taktie a kebi to bolo v tom predstihu ako ho mam nastaviť spravne potrebujem presny navod lebo zo zapalovania som čisty debil tomu moc nerozumiem poradte čital som tu niekde ako ho mam nastavyť na kolko stupnov ale neviem ko a vydel som tu aj članok že mam isť 40 na štvorke a zošlapnuť na podlahu a ked motor trochu zaklepe a rozbie ha sa tak je to dobre ale ja som to skusal a nič mi nezaklepalo proste nič teraz neviem poradte mi presne ako na to


14.9.06, 22:59
Profil

Příspěvky: 130
Bydliště: Šumperk
Příspěvek Re: re
než začneš seřizovat předstih tak seřiď ventily, potom kladívko přerušovače ( max zdvih nastav měrkou 0,4) a pak předstih. Ten nastavíš tak že povolíš šroub (klíč 10) na rozdělovači a potočíš s ním ve směru hod. ručiček. nastavíš klikovku aby ryska na řemenici byla asi na 7° na zářezech na bloku. malej je 5°a velkej 10°. Pak vytáhneš kabel cívky z rozdělovače dáš ho asi 5 mm od kostry třeba blok motoru a při zaplém zapalování pomalu otáčíš rozdělovačem protisměru h. ručiček. V momentě kdy přeskočí jiskra utáneš rozdělovač dáš kabel a víčko rozdělovače zpátky a je to.


15.9.06, 05:52
Profil

Příspěvky: 59
Bydliště: Bánovce nad Bebravou - SVK
Příspěvek re
na reminici tušim že nemam ziadne risky iba na motore alebo sa milym a ko nastavym volu na tom palci nemisliš nahodov ramienko čo je vo vnutri v rozdelovači


15.9.06, 21:37
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz