Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 22:56



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Sestelovani karburatoru 
Autor Zpráva

Příspěvky: 188
Bydliště: Třinec
Příspěvek Sestelovani karburatoru
Da se nejak v garazi sestelovat karburator bez zarizeni? Bo mam problemm hodne mi to zere a pri seslapnuti plynu zu volnobehu na vysoke otacky mi to silne skubne, ikdyz pridavam uplne jemne. Jde mi hlavne o spotrebu. Favorit rok 91 je sice silny a rychly /da felicii 1.3 MPI 50kW jak pri rozjezdu tak i na maximalku/ ale taky si to papne normalni sviznejsi jizdou cca 8- 9l/100km

_________________
Skoda favorit 91 karburator


13.10.06, 11:54
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 19
Příspěvek 
Pokud je spotřeba jak uvádíš, tak štelováním doma tomu nepomůžeš. S tím škubnutím, zkontroluj ovládání druhé komory a akcelerační pumpičku. Seřízení karburátoru precizně provede pan Kratochvíl v Praze 8. Ta spotřeba může být podle stylu jízdy i naprosto v pořádku, já svého času "dokázal" Š120 prolít i 11 l/100. Při opačném extrému cca 6,5 l/100, vše převážně město a okresky
Zaky.


13.10.06, 12:13
Profil

Příspěvky: 188
Bydliště: Třinec
Příspěvek 
My tu mame p. Lengala asi taky 70lety pan, ktery od mladi delal na technicke kontrole, ted se dal na stelovani. No nevim esi to bude druhou komorou, kdyz je to pri jemnem pridani plynu. Jinak musim rict ze mam po vymene rozvodaku a vykolikovani vuke rozdelovace. Nejak mi to v servisu nesestelovali.

_________________
Skoda favorit 91 karburator


13.10.06, 12:22
Profil ICQ

Příspěvky: 263
Příspěvek 
A nemáš moc vysokej předstih? Tohle mi dělala škodárna, když jsem to přehnal s předstihem.


13.10.06, 12:46
Profil

Příspěvky: 188
Bydliště: Třinec
Příspěvek 
Kybergreg píše:
A nemáš moc vysokej předstih? Tohle mi dělala škodárna, když jsem to přehnal s předstihem.
Muze byt, jelikoz mi to pri volnobeznych otackach dost rachoti a klepe do vyfuku moc. De i ten predstih zistit jaky je bez stroboskopu? a popripade jaky by mel byt a jak se steluje?

_________________
Skoda favorit 91 karburator


13.10.06, 12:49
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz