Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 00:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Snížení hlavy Favorit 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek Snížení hlavy Favorit
Zdárek.Mám fávo s upraveným motorem na obsah 1,4 + další úpravy.Chci se zeptat kolik se nechává tak snižovat hlava.Mám jí sníženou ale né moc protože to má teď lehce přes 100 koní a chci ještě přidat.Kolik si necháváte snížit hlavu???
ps:mám ještě problém že mi přibližně po 8000km praskají písty mezi pístními kroužkami.Nevíte proč???díky :D


9.11.06, 21:08
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
čím si dosáhl té kubatůry? l.4, vrtání, druhé písty, úpravu někdo vymyslel, převzals technologii, honíš to za studena? na svůj námět jsi dal velmi málo údajů čau miloš


9.11.06, 21:22
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
jo to já mám 1,3 s kompresí 12:1,bez dalších úprav a odcházej mě těsnění :roll:, stále řeším, doufám,že tentokráte už naposled 8)
hlava je +- 2mm dole, s upravenými spalováky

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


9.11.06, 21:38
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
čím si dosáhl té kubatůry? l.4, vrtání, druhé písty, úpravu někdo vymyslel, převzals technologii, honíš to za studena? na svůj námět jsi dal velmi málo údajů čau miloš



Nechal jsem si převrtat původní vložky na 1,4.motor za studena nehoním.Jen málo kdy mu teda občas dám ale jen krátce.řekněme jednou za měsíc..Jinak je mi záhadou proč mi ty písty praskají.a potřebuju vědět o kolik můžu stáhnou hlavu.teď je zhruba o 0,5 - 0,7 mm.


11.11.06, 08:25
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
na 120 je značka tak proč by nebyla u favorita :wink:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


11.11.06, 17:48
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
roman heller píše:
slovacek.milos píše:
čím si dosáhl té kubatůry? l.4, vrtání, druhé písty, úpravu někdo vymyslel, převzals technologii, honíš to za studena? na svůj námět jsi dal velmi málo údajů čau miloš



Nechal jsem si převrtat původní vložky na 1,4.motor za studena nehoním.Jen málo kdy mu teda občas dám ale jen krátce.řekněme jednou za měsíc..Jinak je mi záhadou proč mi ty písty praskají.a potřebuju vědět o kolik můžu stáhnou hlavu.teď je zhruba o 0,5 - 0,7 mm.


To stiahnutie hlavy sa dá vyrátať...predpokladám, že máš piesta s rovným dnom...aké máš presne vŕtanie...? A piesty máš odkiaľ (či sa dajú kúpiť na1,4 origo?)

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


12.11.06, 20:26
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek 
ferrari píše:
roman heller píše:
slovacek.milos píše:
čím si dosáhl té kubatůry? l.4, vrtání, druhé písty, úpravu někdo vymyslel, převzals technologii, honíš to za studena? na svůj námět jsi dal velmi málo údajů čau miloš



Nechal jsem si převrtat původní vložky na 1,4.motor za studena nehoním.Jen málo kdy mu teda občas dám ale jen krátce.řekněme jednou za měsíc..Jinak je mi záhadou proč mi ty písty praskají.a potřebuju vědět o kolik můžu stáhnou hlavu.teď je zhruba o 0,5 - 0,7 mm.


To stiahnutie hlavy sa dá vyrátať...predpokladám, že máš piesta s rovným dnom...aké máš presne vŕtanie...? A piesty máš odkiaľ (či sa dajú kúpiť na1,4 origo?)



Písty mám s rovným dnem.vrtání mám 77mm.Písty mám od jednoho člověka co stavý závoďáky a koupil sem je jako sadu.(jenom písty,vložky sem si nechal dělat jinde). :lol:


12.11.06, 20:31
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
1. Zdvih. objem máš 1340 ccm = 1,4 je imaginárna
2. Kompresný pomer máš tak cca 10,7:1 (rátam som s hlavou zníženou o 0,6 mm)
3. Ja osobne by som viac hlavu neznižoval

Toto ti bohužiaľ nedá odpoveď na to, prečo ti praskajú piesty...ledažeby boli piesty robené v Poľsku na kolene, potom by som sa nedivil...preto som sa pýtyl na tie piesty.

A to mi ešte vysvetli, ako si dosiahol tých 100 k a ako si ten výkon zmeral, že si si tým taký istý?

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


12.11.06, 21:12
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek 
ferrari píše:
1. Zdvih. objem máš 1340 ccm = 1,4 je imaginárna
2. Kompresný pomer máš tak cca 10,7:1 (rátam som s hlavou zníženou o 0,6 mm)
3. Ja osobne by som viac hlavu neznižoval

Toto ti bohužiaľ nedá odpoveď na to, prečo ti praskajú piesty...ledažeby boli piesty robené v Poľsku na kolene, potom by som sa nedivil...preto som sa pýtyl na tie piesty.

A to mi ešte vysvetli, ako si dosiahol tých 100 k a ako si ten výkon zmeral, že si si tým taký istý?





Měl sem to na brzdě,ale mám tam ještě vačku,co šlo to je odlehčený upravený rozdělovač,dva dvojtý karburátory solex,zvětšený sací + výfukový kanály a laděný výfukový svody.Bylo to na brzdě a kámoš co jezdí rally tak má fávo obsah 1,4 a měl to taky na brzdě a naměřily mu 135koní........


14.11.06, 16:43
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz