| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| problém se startováním u oktávky https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=24775 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | john.05 [ 15.12.10, 22:32 ] |
| Předmět příspěvku: | problém se startováním u oktávky |
zdarec chlapi řeším problém u oktávky když třeba delší dobu stojí i na mrazu venku nebo klidně i v garáži tak má problém s nastartováním dlouho točí a pak teprve naskočí a zkoušel sem třeba 3x hned za sebou nažhavit a v celku to nastartovalo v pohodě nevíte v čem by mohl byt problém? |
|
| Autor: | ferrari [ 15.12.10, 22:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
| Autor: | darklord [ 15.12.10, 23:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
No, bohvie. Ale predpokladam ze to skorej bude to kadlakadla co riesi vedla... |
|
| Autor: | JeeRKa [ 15.12.10, 23:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
žhavící svíčky? jak dlouho je tam máš? |
|
| Autor: | Ondras83 [ 16.12.10, 00:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
žhavičky, předvstřik |
|
| Autor: | Eltoma [ 16.12.10, 09:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
Taky bych to videl s největší pravděpodobností na žhavičkách. Možná už ti nejde ani jedna. Já to zjistil po noci staní auta na horách mimo temperovanou garáž:) |
|
| Autor: | kwiko [ 16.12.10, 10:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
nekupuje ju este len... ? viewtopic.php?f=30&t=24743
|
|
| Autor: | john.05 [ 16.12.10, 11:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
bylo to před 14 dny v servisu a tam mi řekl že žhavičky jsou dobré akorát tam bylo špatné čidlo teploty kapaliny tak to se dalo druhé a ještě čerpadlo že mělo malého fora tak mu přidal ale s tím startováním je stále problém |
|
| Autor: | superflo [ 16.12.10, 12:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
tak potom nastavit predvstrek... vag a podme zvysovat davky... alebo uberat... uvidis co tam mas teraz nastavene... |
|
| Autor: | varok [ 16.12.10, 20:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
Jeden známý má podobný problém, ale u forda fiesty. Rok výroby nevím, ale už takový ten kulatější design ale ne ta úplně nová. Bude to nějaký konec 90. let. Nedávno to měl v servisu Ford. Žhaviče prý jsou dobré, všechno mu zkontrolovaly, ale nic. Dnes ráno mi bečel když jsem jel do práce a on nenastartoval. I když nebyly mrazy, tak při studeném motoru to asi 5 sekund točí, přitom mu jde z výfuku tmavý kouř a pak to chytne a z výfuku černý kouř. Nevíte prosím někdo co s tím? Ten předvstřik? |
|
| Autor: | ferrari [ 16.12.10, 20:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
No, Fordy sú tým povestné...zlatý Peugeot...myslím staré diesle... |
|
| Autor: | superflo [ 16.12.10, 21:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
to varok: ja by som tipol ze tie zhavice niesom celkom OK... kazdy by som vybral a pripojil na baterku, tam hned uvidis ako zhavi resp. nezhavi.. ak by boli fakt dobre, tak ten predvstrek, tlaky su OK ?? ... |
|
| Autor: | john.05 [ 16.12.10, 21:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
tak diagnostiku bohužel nemám tak to bude muset jít znovu do servisu |
|
| Autor: | varok [ 16.12.10, 22:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
Ten známý říkal, že to bylo před asi měsícem v servisu a nic. Přímo servis Ford. Žhaviče prý má nové i to relátko od žhavení, tak nevím. Ale asi vezmu měřák a změřím mu, jestli tam vůbec jde proud. ty žhaviče vyzkouším. Dobré by se měli na konci začít žhavit do oranžova, že? |
|
| Autor: | superflo [ 16.12.10, 22:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém se startováním u oktávky |
jj presne tak, do ružova ako... |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|