Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

problém se startováním u oktávky
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=24775
Stránka 1 z 3

Autor:  john.05 [ 15.12.10, 22:32 ]
Předmět příspěvku:  problém se startováním u oktávky

zdarec chlapi řeším problém u oktávky když třeba delší dobu stojí i na mrazu venku nebo klidně i v garáži tak má problém s nastartováním dlouho točí a pak teprve naskočí a zkoušel sem třeba 3x hned za sebou nažhavit a v celku to nastartovalo v pohodě nevíte v čem by mohl byt problém?

Autor:  ferrari [ 15.12.10, 22:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

:? :? :? Octavia 1,2 z roku 1961?

Autor:  darklord [ 15.12.10, 23:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

No, bohvie. Ale predpokladam ze to skorej bude to kadlakadla co riesi vedla...

Autor:  JeeRKa [ 15.12.10, 23:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

žhavící svíčky? jak dlouho je tam máš? :)

Autor:  Ondras83 [ 16.12.10, 00:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

žhavičky, předvstřik

Autor:  Eltoma [ 16.12.10, 09:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

Taky bych to videl s největší pravděpodobností na žhavičkách. Možná už ti nejde ani jedna. Já to zjistil po noci staní auta na horách mimo temperovanou garáž:)

Autor:  kwiko [ 16.12.10, 10:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

nekupuje ju este len... ? viewtopic.php?f=30&t=24743
Obrázek

Autor:  john.05 [ 16.12.10, 11:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

bylo to před 14 dny v servisu a tam mi řekl že žhavičky jsou dobré akorát tam bylo špatné čidlo teploty kapaliny tak to se dalo druhé a ještě čerpadlo že mělo malého fora tak mu přidal ale s tím startováním je stále problém

Autor:  superflo [ 16.12.10, 12:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

tak potom nastavit predvstrek... vag a podme zvysovat davky... alebo uberat... uvidis co tam mas teraz nastavene... :)

Autor:  varok [ 16.12.10, 20:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

Jeden známý má podobný problém, ale u forda fiesty. Rok výroby nevím, ale už takový ten kulatější design ale ne ta úplně nová. Bude to nějaký konec 90. let. Nedávno to měl v servisu Ford. Žhaviče prý jsou dobré, všechno mu zkontrolovaly, ale nic. Dnes ráno mi bečel když jsem jel do práce a on nenastartoval. I když nebyly mrazy, tak při studeném motoru to asi 5 sekund točí, přitom mu jde z výfuku tmavý kouř a pak to chytne a z výfuku černý kouř. Nevíte prosím někdo co s tím? Ten předvstřik?

Autor:  ferrari [ 16.12.10, 20:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

No, Fordy sú tým povestné...zlatý Peugeot...myslím staré diesle...

Autor:  superflo [ 16.12.10, 21:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

to varok: ja by som tipol ze tie zhavice niesom celkom OK...
kazdy by som vybral a pripojil na baterku, tam hned uvidis ako zhavi resp. nezhavi..
ak by boli fakt dobre, tak ten predvstrek, tlaky su OK ?? ... :)

Autor:  john.05 [ 16.12.10, 21:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

tak diagnostiku bohužel nemám tak to bude muset jít znovu do servisu

Autor:  varok [ 16.12.10, 22:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

Ten známý říkal, že to bylo před asi měsícem v servisu a nic. Přímo servis Ford. Žhaviče prý má nové i to relátko od žhavení, tak nevím. Ale asi vezmu měřák a změřím mu, jestli tam vůbec jde proud. ty žhaviče vyzkouším. Dobré by se měli na konci začít žhavit do oranžova, že?

Autor:  superflo [ 16.12.10, 22:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém se startováním u oktávky

jj presne tak, do ružova ako... :)

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/