Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 02:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 číslo 8 na hlave 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 180
Bydliště: Čaklov, okr. Vranov n/T SR
Příspěvek číslo 8 na hlave
čaute. dlho mi vŕtalo hlavu to že u mojej 125l píše že mám používať bezolovnatý benzín.. už tu bola reč o tom že ak je za číslom motora 8-ka tak sa môže ten bezolovnatý trvale používať. Dočítal som sa v Andrtovi aj o nejakých náliatkoch z alebo bez prehĺbenia ktoré tiež hovorili o tom či sa môže používať bezolovanatý benzín (náliatok je hneď vedľa otvoru pre sviečku 4-teho valca- prvý po smere jazdy) nedalo mi to a skúmal som svoju hlavu.. žiadny náliatok tam nemám.. ale čo som obiavil.. číslo 8 hneď vedľa otvoru pre sviečku prvého valca. žeby to bola tá spomínaná osmička :?: za číslom 120 na motore nie je nič. Čo vy na to.. má ho tam ešte niekto.. alebo to číslo nemá s benzínom pre motor nič spoločné?

_________________
Š 125L r.v.89


Naposledy upravil JohnDeere dne 20.11.06, 01:30, celkově upraveno 1



20.11.06, 00:47
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
To číslo nie je na čerpadle, ale na bloku na prírube čerpadla. Na hlave čo mám na motore žiadna osmička nie je, ale pozeral som na druhú hlavu čo mám doma a tam je osmička a bodka v strede medzi 2 a 3 sviečkou. Náliatok som žiadny nenašiel.

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


20.11.06, 01:00
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 180
Bydliště: Čaklov, okr. Vranov n/T SR
Příspěvek 
MAJO píše:
To číslo nie je na čerpadle, ale na bloku na prírube čerpadla. Na hlave čo mám na motore žiadna osmička nie je, ale pozeral som na druhú hlavu čo mám doma a tam je osmička a bodka v strede medzi 2 a 3 sviečkou. Náliatok som žiadny nenašiel.


Joj som dobrú blbosť napísal o tom čísle motora.. hneď to vymažem :oops: A tá osmička.. to je riadna záhada.. ja zas nemám medzi 2 a 3 sviečkou nič.. to ich vyrážali ako prišlo?.. podľa toho ako chytili hlavu? :lol: :lol: :lol: alebo to číslo možno neznamená nič...

_________________
Š 125L r.v.89


20.11.06, 01:29
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz