Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 00:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Felicia 1,9D 
Autor Zpráva

Příspěvky: 6
Bydliště: Jižní Morava
Příspěvek Felicia 1,9D
Zdravím všechny, mám problém se svou felicii 1,9 D ročník 2000. Mám nové čerpadlo, nové vstřiky, nové žhaviče a po nastartovaní se motor šíleně hádá. Kontorlovali jsme i jestli nejsou poškozené písty, všechny jsou v pořádku. Tlaky jsou podle servisu luxusní. Už nevím, kde by mohl být problém. Ještě dávám hlavu na otlakování, abych zjistil jestli není prasklá. Můžete mi prosím někdo poradit. Díky moc


9.12.06, 19:42
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
to čerpadlo máš nové fungl a značku lucas?


9.12.06, 20:14
Profil

Příspěvky: 6
Bydliště: Jižní Morava
Příspěvek 
jj je to lucas


9.12.06, 20:17
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
a co ti jde z výfuku pravidelný tlak, nebo to škube, a jak se to zahřeje tak to jede? a jak to začlo, a start je hned, nebo točíš dlouho miloš


9.12.06, 20:19
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
to čerpadlo máš fungl, nebo kdo to dělal


9.12.06, 20:20
Profil

Příspěvky: 6
Bydliště: Jižní Morava
Příspěvek 
Před výměnou dílů dlouho točil než naskočil motor, jako kdyby startoval po jednom válci. teď škube, ještě víc než před tou výměnou. Motor netáhne


9.12.06, 20:22
Profil

Příspěvky: 6
Bydliště: Jižní Morava
Příspěvek 
čerpadlo bylo v servisu v Měříně


9.12.06, 20:23
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
z měřína to je vždy OK, po startu ti to asi hulí na bílo, podle mě ti to přisává vzduch a padá ti nafta, nevím jaký je sací koš v nádrži ten znám akorát u fábie, zatím bych probádal palivový filtr, je na něm ventil s dvěma vývodama a pokud netěsní, tak ti přisává vzduch z hadice co vede přepad do nádrže, nebo má těsnění a to o kroužek tam to může taky přisávat, kup si průhlednou hadici osmičku a dej ji na trubku k filtru a k čerpadlu, místo černé, musí jít jen čistá nafta bez bublin já bych tu závadu prostě hledal mimo motor, dělal jsem dvouválce startoval na jeden válec a asi za dvě minuty se chytil druhý, ten předchůdce co to měl, tak ho celý GO, čerpadlo trysky, a pořád dokola, nakonec byl v nádrži bordel, jak tuhý med, ten se rozpouštěl a ucpával ventil na podávacím čepadle, no kravina a nikdo na to nepřišel na to mám teorii, nafták musí dostat nažrat jinak nejede miloš


9.12.06, 20:41
Profil

Příspěvky: 6
Bydliště: Jižní Morava
Příspěvek 
vyzkouším to diky moc za radu.dam vědět jak to dopadlo ještě jednou díky


9.12.06, 20:53
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
prosimtě kolit tě stálo to čerpadlo a co ti měnili, že by dělali lukas v měříně to ani nevím já znám jen brno a pana horáka zlobice miloš


9.12.06, 21:00
Profil

Příspěvky: 6
Bydliště: Jižní Morava
Příspěvek 
bylo v měříně, stálo mezi 5-6 tisic ted presne nevim, k tomu palivovemu filtru - ten je taky nový, naftu to dává


9.12.06, 21:15
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
palivový filtr máš nový, ale máš nový i ten ventil, ten ani neni běžně v prodeji a musí se objednat, jeho těsnost zkusíš pusou zacpeš jednu trubku prstem a v druhé uděláš podtlak a pak přetlak, ten přetlak ti musí držet, pak je to horší musíš ucpat tři vývody a do jednoho kovového tlačit vzduch a ven ventil musíš opěnovat jarovou pěnou, první tam dej ty průhledné hadice ty ti napoví nejvíc jak uvidíš bubliny máš vyhráno třeba zkončíš až v nádrži, to čerpadlo stálo dost, příště je lepší ten horák zlobicce u kroměříže zatím jsem neplatil víc jak 2500 miloš


10.12.06, 12:12
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz