| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Problém mazání favorit https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=27806 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Rambo-x [ 18.10.11, 18:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Problém mazání favorit |
Zdravím,dostal jsem od kamaráda pověření to jsem dát......no tak problém je v tom,že po ránu,na favoritu rok 91 po nastartování dlouho svítí olejová kontrolka,tak 3 minuty,oleje je dost,vyměněn před 3000km,filtr original škoda,typ oleje mogul 10W 40 Nezdá se že by se to nemazalo,i když to svítí se nic neobvyklého neděje,čidlo je vyměněné za nové,beze změny a když je motor zahřátý tak úplně bez problému,najeto má asi tak 120 000,jede podle jeho slov nádherně,nežere olej nic,měněné akorát rozvody jinak prej nic Už nikoho z nás nic nenapadá,budu rád za každou radu |
|
| Autor: | cuker [ 18.10.11, 18:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
Daj dolu olejovu vaňu, a Vyčisti sitko na olejovom čerpadle. |
|
| Autor: | gokralik [ 18.10.11, 20:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tři minuty?! |
|
| Autor: | Rambo-x [ 19.10.11, 15:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
cuker píše: Daj dolu olejovu vaňu, a Vyčisti sitko na olejovom čerpadle. Je vyčištěné,žádná změna |
|
| Autor: | Rambo-x [ 19.10.11, 15:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: |
gokralik píše: Tři minuty?! No někdy i více,někdy méně,někdy pomale až do doby než se motor pořádně ohřeje,teprve až pak to zhasne,ale jede to pěkně,kdyby se to nemazalo tak přece za nějakých 8 kilometrů co se takto ujede by se to muselo zadírat |
|
| Autor: | fatal [ 19.10.11, 16:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
Takže malý tlak se studeným olejem? Že by ucpaný kanál? No, každopádně 8km s malým tlakem oleje, to je odvaha. |
|
| Autor: | 21lucas [ 19.10.11, 16:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
jj taky sem myslel na ten kanalek, otazka jestli ucpany jenom ten jeden nebo celej motor |
|
| Autor: | darklord [ 19.10.11, 16:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
Ja to skorej vidim tak ze je zasrane cidlo resp kanal pred nim. A kym sa olej nezohreje tak sa k cidlo olej nedostane, do zbytku zrejme ide v pohode pretoze ten rachot co robia byt len vahadla bez oleja by mu nedovolil ani len pridat plyn. |
|
| Autor: | 21lucas [ 19.10.11, 16:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
ja myslim ze dovolilo, zenska dojela ze ji sviti nejaka kontrolka na palubovce (cca 3 mesice), a ono to byla kontrolka mazani, jezdila na 2dl oleje takze ji to asi moc nemazalo |
|
| Autor: | darklord [ 19.10.11, 16:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
Tak potom si ten clovek zadrety motor zasluzi. Aj trikrat po sebe. |
|
| Autor: | Nepér [ 19.10.11, 16:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
Sundej víčko a koukej, jestli to cáká po vahadlech. |
|
| Autor: | Rambo-x [ 19.10.11, 17:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
Žádné zvuky to nedělá,zvuk to má normální,jako vždycky předtím,vypadá že olej tam jde,zkoušeli jsme jak tady někdo psal jestli to teče k vahadlům,tam normálně olej vyvěrá,jako vždycky.....jo a když se vyndá čidlo oleje tak z toho kanálku olej pomaloučku vytéká |
|
| Autor: | darklord [ 19.10.11, 17:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
Ak motor nebezi tak by rychlo tiect nemal |
|
| Autor: | cuker [ 19.10.11, 18:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
skus iný olejový filter |
|
| Autor: | Rambo-x [ 19.10.11, 19:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém mazání favorit |
darklord píše: Ak motor nebezi tak by rychlo tiect nemal Když motor neběží tak to lehce teče,slabým proudem,asi tak milimetr tenkým......čidlo jsme dneska zkusili ještě třetí,žádná změna |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|