Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 05:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 nestartuje motor 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 471
Bydliště: Děčín
Příspěvek nestartuje motor
před třema dněma a včera se mi stala zvláštní věc.. točil sem motor a ta mrcha nechtěla naskočit.. poprvé samo trapně na křižovatce.. točil se všechno znělo ok..ale ani škrt..ani snaha.. motorbyl asi na 60° podle budíku..ale prostě nechytnul ani pod plynem ani na volnoběh..ani na sytič.. prstě mrtvola... a pak najednou naskočil jako by nic... ta samá situace naštěstí na parkovišti zase ještě lehce zahřátej motor a nic.. ani hlouhý točeni ani normál.. jako by nešel benzín..
nevíte co s tim? nechci někde zdechnout a volat odtah :(

_________________
život je boj, bohudík


14.12.06, 21:58
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 433
Bydliště: Novosedlice(Okr. Teplice)
Příspěvek 
Jednou mi to delalo benzinove cerpadlo, kdyz jsem mel nizke otacky tak nechtelo cerpat.
Nebo na favoritu me to zase delal volnej kabel od civky- dotykal se kostry.


14.12.06, 23:08
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
jo, taky jsem jednou měl skřípnutý na kostru kabel od cívky ke kondenzátoru, ale to by to asi chcíplo napořád...

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


15.12.06, 08:58
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
pokud ti tam jde benzín, to si sděláš hadičku a páčkou na ac pumpě zjistíš, tak bych sdělal víčko rozdělovače, zapl klíček, přerušovač musí být seplý, vem šroubovák a přerušuj šroubovákem jakože oddaluj a spínej kontakty, pokud to slyšíš, že tam práská jiskra, tak je závada jinde a pokud se tam nic neděje je přerušovač zanesený a neháže ti to jiskru miloš


15.12.06, 10:07
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 471
Bydliště: Děčín
Příspěvek 
Bukaj píše:
jo, taky jsem jednou měl skřípnutý na kostru kabel od cívky ke kondenzátoru, ale to by to asi chcíplo napořád...

kabel to neni.. mám je všechny stočený jako u telefonu.. a ještě chytlej aby neškrtal

slovacek.milos píše:
pokud ti tam jde benzín, to si sděláš hadičku a páčkou na ac pumpě zjistíš, tak bych sdělal víčko rozdělovače, zapl klíček, přerušovač musí být seplý, vem šroubovák a přerušuj šroubovákem jakože oddaluj a spínej kontakty, pokud to slyšíš, že tam práská jiskra, tak je závada jinde a pokud se tam nic neděje je přerušovač zanesený a neháže ti to jiskru miloš


benzín to taky nebude.. to bynejel vůbec..a pumpa je ok.. napadlo mě jestli nespadl benzín.. ale divný je že tu udělalo jen dvakrát a nikdy zatim víc ne

_________________
život je boj, bohudík


15.12.06, 20:47
Profil

Příspěvky: 433
Bydliště: Novosedlice(Okr. Teplice)
Příspěvek 
mohl by to taky zpusobyt spatnej kontakt mezi el.mag. civkou volnobehu a kabelem


15.12.06, 21:06
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
Jerry píše:
mohl by to taky zpusobyt spatnej kontakt mezi el.mag. civkou volnobehu a kabelem


To by pod plynem chytlo...

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


16.12.06, 12:15
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 436
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek 
nejprapodivnější je,že to dělá jen lehce ohřátý motor...možná že máš prasklý víčko rozdělovače-není to občas vůbec vidět,ale dělá to děsnej bordel.

_________________
Felicia 1999 50kw
NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY


16.12.06, 14:09
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 471
Bydliště: Děčín
Příspěvek 
barton píše:
nejprapodivnější je,že to dělá jen lehce ohřátý motor...možná že máš prasklý víčko rozdělovače-není to občas vůbec vidět,ale dělá to děsnej bordel.

to je cca 1,5k km starý.. to snad ne.. dá se to nějak poznat??

jo a všiml sem si že když to natočim motor po chvilce co dojel (cca do 5 minut ani ne) takdocela kouří.. nečuchal sem jestli olej nebo voda.. ale je to spíš bílej na vodu než modrej na olej..ani jedno se mi nestrácí... nebo nespozoroval sem nic..

ale je fakt že musim dotáhnout hlavu.. takže to může bejt tim...

_________________
život je boj, bohudík


16.12.06, 21:31
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
No, pokud jsi tam dal víčko z druhovýroby, klidně může být v háji :? Holt ty polské a turecké díly opravdu za nic nestojí. Sežeň si nějaké starší z prvovýroby, to je zcela jistě kvalitnější něž nové

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


17.12.06, 09:05
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 471
Bydliště: Děčín
Příspěvek 
Šemik píše:
No, pokud jsi tam dal víčko z druhovýroby, klidně může být v háji :? Holt ty polské a turecké díly opravdu za nic nestojí. Sežeň si nějaké starší z prvovýroby, to je zcela jistě kvalitnější něž nové

já mám doma ještě t první z linky(teď je tam druhý)..zvláštní ale je že to od ý doby nikdy nic.. je fakt že sem asi nestihl tu správnou dobu vychladnutí

_________________
život je boj, bohudík


17.12.06, 11:04
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz