| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Felicia 1,3MPI - nizký výkon https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=27886 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | driver [ 26.10.11, 21:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Felicia 1,3MPI - nizký výkon |
Zdravim příznivce značky Škoda.Z časové tísně zatím nemohu řešit takovej jeden problém..dnes byl u mě kámoš s tím že mu netáhne motor,že je to líný a ono opravdu je - jak na benzín tak i LPG ..má najeto 220tis.km a pohon na LPG cca 130tis.km ,nové rozvody ve 200tis.km + těsnění pod hlavou + repase hlavy (nový ventily,pružiny,gufera...),svíčky zánovní+olej+filtry a každých 10tis.km seřízený ventily ,kompresní tlaky jsou 13,5baru a rozdíl na válcích +/- 0,4baru ,diagnostika bez chyby... ..nesetkal jste se už někdo s něčím podobným?prosim o radu...vřelé dík |
|
| Autor: | darklord [ 26.10.11, 22:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia 1,3MPI - nizký výkon |
Upchaty vyfuk. Teraz som to riesil na formane. Po vymene to zase beha ako dabel. Skus niekde povolit spoj (asi este pred katom) a prejst bez vyfuku, sice to bude rachot ale mozno odhali pricinu. |
|
| Autor: | driver [ 4.11.11, 23:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia 1,3MPI - nizký výkon |
Některý lidi hold přerazit vejpůl |
|
| Autor: | tomvm [ 8.11.11, 18:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia 1,3MPI - nizký výkon |
Počkej, to ste laborovali s hlavou, těsněními, rozvodama a ani ste se nepodívali na vzduchový filtr ? |
|
| Autor: | driver [ 8.11.11, 18:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia 1,3MPI - nizký výkon |
já jsem do poslední chvíle o tom ani neměl tušení že mu blbě jede,ale když ti dobrák přijede večer a navíc času není nazbyt tak to člověka nenapadne.. |
|
| Autor: | Tomyas [ 10.11.11, 20:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia 1,3MPI - nizký výkon |
Sanie je u feldy strašne zradné |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|