| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| fabia 1.2 kolik vody do chladiče?? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28008 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | goodbie [ 10.11.11, 16:41 ] |
| Předmět příspěvku: | fabia 1.2 kolik vody do chladiče?? |
Ahoj kolik litrů chladící kapaliny se vejde do fabie 1.2??díky. |
|
| Autor: | venda [ 10.11.11, 17:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: fabia 1.2 kolik vody do chladiče?? |
Kdyby jsi se kouknul do návodu k obsluze, tak už to dávno víš. http://www.skoda-auto.cz Pokud jsi myslel Fabii jako celek, tak to bude něco málo přes tisíc litrů. |
|
| Autor: | onakvee [ 10.11.11, 18:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: fabia 1.2 kolik vody do chladiče?? |
goodbie píše: Ahoj kolik litrů chladící kapaliny se vejde do fabie 1.2??díky. az po risku |
|
| Autor: | goodbie [ 10.11.11, 18:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: fabia 1.2 kolik vody do chladiče?? |
díky. |
|
| Autor: | Jiří Čech [ 12.11.11, 14:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: fabia 1.2 kolik vody do chladiče?? |
venda píše: Kdyby jsi se kouknul do návodu k obsluze, tak už to dávno víš. http://www.skoda-auto.cz Pokud jsi myslel Fabii jako celek, tak to bude něco málo přes tisíc litrů. ---------------- Tak to přidej... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|