Registrován: 12.12.10, 18:26 Příspěvky: 725 Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
Elektrický ohřev motoru Fabia 1.2
Ahoj nemáte někdo toto udělané?? popřípadě kam je těleso umístěno??Je mi jasný že,na hadie vodního okruhu ale když na ně koukám jsou docela nešťastně řešené a hlavně vedle sebe skoro.
já to dělám takže těleso dám do trubky, přívod odvod, a vřadím to do hadice co vede do motoru ta spodní, těleso dávám z avie
13.11.11, 13:07
goodbie
Registrován: 12.12.10, 18:26 Příspěvky: 725 Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
Re: Elektrický ohřev motoru Fabia 1.2
já mám těleso přímo na hadici origoš ale ty hadice u tý 1.2 je zoufalost a kort když ta zpátečka z chladiče je vejš jak motor takže mám pocit že, teplo pujde do chladiče a ne do motoru
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru