| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Pomůže aditivum?? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28049 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | driver [ 15.11.11, 00:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Pomůže aditivum?? |
Zima je tu a moje Felicie stagnuje,po ránu při cca -4C sotva nastartuje a když už jak takž chytí tak tlumeně střílí.Pomohlo by aditivum na palivovou soustavu?Např: http://www.tec2000.eu/Shop/5657_benzin_ ... stavy.aspx PS:tohle je první zima co mi to dělá,takže s tím nemám žádné zkušenosti.Jinak do poslední chvíle než začli tyhle malé mrazíky,tak chytala jedna báseň |
|
| Autor: | goodbie [ 15.11.11, 08:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pomůže aditivum?? |
a co nejdřív zkontrolovat kabely svíčky filtry zapalovací modul a další.nepočítej že se něco samo opraví. |
|
| Autor: | driver [ 15.11.11, 08:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pomůže aditivum?? |
kabely nemám,je to MPI,svíčky tam jsou cca 2tis.km a modul už jsem zkoušel prohodit z jiné Felicie,která startuje bez problémů a fitry byly měněny před necelou tisícovkou. Ono je fakt že jezdim tařka jenom na LPG,naposledy jsem tankoval skoro před 8měs.za 300kč,ale ještě mám rezervu a zatím nesvítí. Jinak když jsem ohřál motor na provozní teplotu a přepnul na benzín,tak motor mírně vynechává (takový nepravidelný záškuby) |
|
| Autor: | ferrari [ 15.11.11, 11:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pomůže aditivum?? |
No tak vyjazdi ten benzín a načapuj nový a uvidíš... |
|
| Autor: | driver [ 16.11.11, 18:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pomůže aditivum?? |
Tak čerpadlo = R.I.P. sotva z něj něco teklo,nové čerpadlo funguje bezva (+nový palivový filtr) a Felicie pořád nestartuje..příchází na řadu diagnostika = bez závad,po krátkém hovoru s LPGistou zjištěna závada na přepínači B\LPG (typ VIP1) podtlakové LPG..následovalo vypojení ovládacího přepínače a překlenování relé (30 a 87),které je na cestě mezi přepínačem a vstřikovači benzínu..nyní auto jezdí pouze na benzín..zatím |
|
| Autor: | Lamač [ 17.11.11, 13:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pomůže aditivum?? |
našteľuj ešte ventily |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|