| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| startovanie oktavia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28088 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | chatter [ 18.11.11, 14:15 ] |
| Předmět příspěvku: | startovanie oktavia |
zdravim chcel by som sa opytat mam problem so startovanim na otavii 1.9tdi rv98. baterka cisto nova fiam rano som sadol do auta a ledva ledva mi to nakoplo prvu otacku jak keby nevladalo pretocit. starter mi piska jak keby nedobre zasuvalo pastorok dat ho premazat moze to byt kvoli tomu??? mal som s tym problemi aj predtym preto som kupil aj novu baterku.Pritom beham s autom kazdy den nikdy nestoji dlhsie ako den..problemi som mal s tym len v zime...diky za rady |
|
| Autor: | davemo [ 18.11.11, 15:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: startovanie oktavia |
No jestli máš podezřeni na starter tak repas.Potom napiš jak to dopadlo mám podobný problem na toledu 1M točí jako by z odporem no zatím to neřeším vždy chytne |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 18.11.11, 16:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: startovanie oktavia |
baterka kabely starter jestli je baterka nová z azie ráno točit nebude v asii nemrzne |
|
| Autor: | p.s. [ 18.11.11, 18:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: startovanie oktavia |
já bych ponejprv mrk a očistil svorky a kontakty baterie pak to samý s kostrou kastle a motoru popřípadě bych to skusmo přikostřil dobrým startovacím kabelem přímo na motor a pokud to nepomůže šel bych dál |
|
| Autor: | davemo [ 23.11.11, 00:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: startovanie oktavia |
No myslím že je to na repas startéru:Startér se otáčí pomalu nebo vůbec: opotřebené uhlíky (nejčastější příčina) vadná spínací cívka opotřebené ložiska nebo samomazná pouzdra startéru špatný elektrický kontakt |
|
| Autor: | fatal [ 23.11.11, 15:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: startovanie oktavia |
Pokud startér píská, tak repase. U O1 TDI mám zkušenost také s líným startérem, i s novou baterkou točil jako kdyby neměl sílu, ale vždy to chytlo, v zimě v mínus dvacet i v létě, takže to byla spíše vlastnost té kombinace motoru se startérem. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|