| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Přehození 135 za 135B https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28147 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | fiser22 [ 25.11.11, 15:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Přehození 135 za 135B |
Zdravím, dostaůl se mi do rukou motor se vstřikováním 135B v lepším stavu, proto bych se chtěl přehodit místo motoru co mám teď v autě 135 karburátor, přičemž by se přehodilo sání i svody, tudíž by se vyměnil jen blok za blok z motoru se vstřikem a zůstal by v autě karburátor jen s blokem ze 135B. Tudíž, otázka zní, co na to chlapi na STK? |
|
| Autor: | gokralik [ 25.11.11, 16:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Strhnou nálepky a ukážou dveře. |
|
| Autor: | fiser22 [ 25.11.11, 17:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
Ok, díky, pak tedy, dá se to nějak přepsat v TP? |
|
| Autor: | gokralik [ 25.11.11, 17:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Těžko říct. Ale spíš o tom pochybuju. |
|
| Autor: | varok [ 25.11.11, 17:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
Jediná legální cesta by asi byla, kdyby se z toho motoru BMM přehodily vnitřnosti do toho původního bloku, tedy pokud není poškozený. Tak nikdo nic nepozná. |
|
| Autor: | fiser22 [ 25.11.11, 18:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
Díky, asi přehodím tedy jen vnitřeka a bude to, nemáte někdo náhodou nějaký fígl na povolení šroubů hlavy aby nepraskly? Nerad bych to odvrtával atp. |
|
| Autor: | gokralik [ 25.11.11, 19:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mlátit a mlátit. |
|
| Autor: | Lamač [ 25.11.11, 19:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
Povoľuj podľa opačného postupu doťahovania a nič nepraskne.Ja som hlavu dával dole 3x a nikdy nič CHVALABOHU neprasklo.Problém bol akurát v hornej ľavej skrutke,ked som ju prvýkrát povoľoval nastavcom,tak som ho slabo zasunul a vylagroval ju tak že nebolo ako povoľovať.Pomohla veľká matica a zváračka... |
|
| Autor: | michalkatka [ 25.11.11, 20:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
zájdi na úrad dopravy (či kde o tom rozhodujú) a opýtaj sa, možno to bude ok, záleží na úradnikovi... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 25.11.11, 23:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
nechýpu co se řeší jestli máš v techničáku 135 a máš motor 135 B tak vem poliesterový kyt a B přetáhni a je klid zapaplej fajrajtem a dál to neřeš úředník je schopen vymyslet hotovou pohromu |
|
| Autor: | fiser22 [ 26.11.11, 00:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
Díky za rady |
|
| Autor: | Jarda S. [ 26.11.11, 01:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
zkusil bych "zaretušovat" to B |
|
| Autor: | vapno92 [ 26.11.11, 12:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
Ja som riešil opačný problém. Mám moto 135B a chcel som nahodiť motor 135. Nakoniec sa však našťastie ukázalo že pôvodný motor je v lepšom stave než ten dovezený. Necheatovanou STK kby som však aj tak neprešiel, miesto KATu mám rúru. |
|
| Autor: | varok [ 26.11.11, 14:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
Je to jak kdy, někdy dělají velké problémy a někdy jim to je jedno. Jeden kámoš měl kdysy fávo Ecotronic 135e. Bylo to asi přivezené z ciziny, ale postavené na naše papíry a v TP měl jen favorit 135L. Tak ho nechtěli pustit přes STK. Musel to celé překopat a do fáčka dát klasický výfuk bez katu, normální karbec apod. Strejda měl zase kdysy fáčko r.v 91, klasickou 135L. Někdo to před ním překopal a bylo tam BMM. V papírech bylo plasicky Favorit 135B. V té době se ale nevyráběly BMM a taky to nějakému blbcovi dali do papírů. |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 26.11.11, 14:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přehození 135 za 135B |
BMM v Kasly můžeš mít pač někdo dělal výměnu Kastle a na místo původní 93 a víš ta dal na Kastly z 91 legální přestavba. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|