| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vyvažování setrvačníku, ventilové pružiny https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28157 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | RuMeC [ 26.11.11, 18:37 ] |
| Předmět příspěvku: | vyvažování setrvačníku, ventilové pružiny |
Hojte, stavím sportovní motor na feliciu 1.3 MPI (50KW, 8/99) (vačka 265°/265°, hlava -, leštěné kanály atd.) Bohužel nyní jsem zamrzl na mrtvém bodě. Nechal jsem si na soustruhu odlehčit setrvačník ale bohužel nemohu nikoho sehnat kdo by jej vavážil. Nevíte o někom ? Na kolik KG se utahují ojnice ? Které pružiny jsem vhodnější na ventily ? (Z hlediska spolehlivosti jsou 2 pružiny ale co síla pružiny?) 1) jedna pružina do jehlanu 2) dvě pružiny (vnější, vnitřní) Děkuji za rady |
|
| Autor: | trady [ 26.11.11, 20:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vyvažování setrvačníku, ventilové pružiny |
25-28Nm u š120 felda tak 35Nm co se tyce ventil. pruzin tak staci podlozit |
|
| Autor: | CrazyMan [ 26.11.11, 21:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vyvažování setrvačníku, ventilové pružiny |
do filcky tuším pasují ze staré m3jky... |
|
| Autor: | darklord [ 26.11.11, 22:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vyvažování setrvačníku, ventilové pružiny |
A povie uz niekto ktory konkretny motor v tej M3 ma kompatibilne ventilpera do skodovackeho? Pretoze takto je to stale onicom, kazdy to tvrdi ale nikto to asi este nazivo nevidel... |
|
| Autor: | CrazyMan [ 26.11.11, 22:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vyvažování setrvačníku, ventilové pružiny |
tuším že stará B25... ale vocas do kundy za to nedám |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|