| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| 1.3 BMM prolina tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstrikov https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28185 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | ire [ 29.11.11, 18:51 ] |
| Předmět příspěvku: | 1.3 BMM prolina tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstrikov |
Dobry den, chtel bych se zeptat, zdali je nutne provadet nejake prizpusobeni RJ BMM pri vymene vrchni casti vstrikovaci jednotky? mel jsem k dispozici 2 exemplare; u prvni fungoval plyn tak do 1/4 drahy plynoveho pedalu a posleze naprosto hlucho; u druheho byla po cca 1/4 drahy znatelna dira v plynu az do konce drahy, pri plnem seslapnuti to nejak jelo, ale nepresvedcive. s puvodni jednotkou to jede OK, ale tece benzin z regulatoru a rozleva se po cele vstrikovaci jednotce. diky zdravi Ire |
|
| Autor: | goodbie [ 29.11.11, 20:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.3 BMM chcije tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstri |
zkus dát tu vrchní část jestli máš těsnění ale bejt tebou vezmu torx a ventil odevřu a přehodím z druhý klapky a nastavení klapky přez vag taly není od věci. |
|
| Autor: | ire [ 29.11.11, 20:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.3 BMM chcije tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstri |
nedochazi k prenastaveni regulace tlaku pri rozsroubovani ventilu?, nebylo by lepsi prehodit spise vstrikovac?? |
|
| Autor: | goodbie [ 29.11.11, 20:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.3 BMM chcije tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstri |
když sem do toho koukal tak je tam jen pružinka s membránou rozebral sem to složil a jde to a jestli to teče okolo tak ta membrána je asi kaput |
|
| Autor: | ire [ 29.11.11, 20:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.3 BMM prolina tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstr |
je vic namahana, protoze auto jezdi na LPG |
|
| Autor: | Lamač [ 29.11.11, 21:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.3 BMM prolina tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstr |
ta membrana priamo do styku s lpg neprichádza.. Ten tlak tuším určuje sila pružiny toho ventilu |
|
| Autor: | ire [ 29.11.11, 22:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.3 BMM prolina tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstr |
s LPG do styku neprichazi, ale prichazi do styku s degradovanym benzinem casteji nez obvykle |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|