Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

1.3 BMM prolina tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstrikov
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28185
Stránka 1 z 1

Autor:  ire [ 29.11.11, 18:51 ]
Předmět příspěvku:  1.3 BMM prolina tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstrikov

Dobry den,

chtel bych se zeptat, zdali je nutne provadet nejake prizpusobeni RJ BMM pri vymene vrchni casti vstrikovaci jednotky?

mel jsem k dispozici 2 exemplare; u prvni fungoval plyn tak do 1/4 drahy plynoveho pedalu a posleze naprosto hlucho; u druheho byla po cca 1/4 drahy znatelna dira v plynu az do konce drahy, pri plnem seslapnuti to nejak jelo, ale nepresvedcive.

s puvodni jednotkou to jede OK, ale tece benzin z regulatoru a rozleva se po cele vstrikovaci jednotce.

diky
zdravi
Ire

Autor:  goodbie [ 29.11.11, 20:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.3 BMM chcije tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstri

zkus dát tu vrchní část jestli máš těsnění ale bejt tebou vezmu torx a ventil odevřu a přehodím z druhý klapky a nastavení klapky přez vag taly není od věci.

Autor:  ire [ 29.11.11, 20:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.3 BMM chcije tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstri

nedochazi k prenastaveni regulace tlaku pri rozsroubovani ventilu?, nebylo by lepsi prehodit spise vstrikovac??

Autor:  goodbie [ 29.11.11, 20:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.3 BMM chcije tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstri

když sem do toho koukal tak je tam jen pružinka s membránou rozebral sem to složil a jde to a jestli to teče okolo tak ta membrána je asi kaput

Autor:  ire [ 29.11.11, 20:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.3 BMM prolina tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstr

je vic namahana, protoze auto jezdi na LPG

Autor:  Lamač [ 29.11.11, 21:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.3 BMM prolina tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstr

ta membrana priamo do styku s lpg neprichádza.. Ten tlak tuším určuje sila pružiny toho ventilu

Autor:  ire [ 29.11.11, 22:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.3 BMM prolina tlakovy ventil na vedeni benzinu ve vstr

s LPG do styku neprichazi, ale prichazi do styku s degradovanym benzinem casteji nez obvykle

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/