| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| škoda favorit upravy https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28475 |
Stránka 1 z 8 |
| Autor: | biker901 [ 3.1.12, 00:07 ] |
| Předmět příspěvku: | škoda favorit upravy |
hojte lidi mám pár dotázků snažil sem se sehnat jak je sestavenej motor favorit 1,3 76 kw nebo tk něco měly by to být A specialy motosport či tak něco myslim jaký tam jsou vačice karburace a tak dále. chtěl bych něco přirobit na favovskym nebo feldáckym motoru. dále jestli nevíte kde stočí setrvák a řemenici ale spíše hlavně kde mi to i s klikou vyváží za nějaký rozumný peníz. nebo co vás napadne o zvýšení výkonu tohoto motoru klidně npište rád se přiučim |
|
| Autor: | Ondras83 [ 3.1.12, 02:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
jiny auto?! vacice tam zadny nejsou, na motoru se nic neprirabi, spis obrabi tak kde mam zacit?....blok, hlava, valce, pisty, klika, ojnice, cepy, setrvak, remenice, olejovy hospodarstvi, saci potrubi, vejfukovy potrubi, karburator, prevodovka, diferencial, poloosy, kola, tehlice, ramena, napravnice, horni ulozeni, spodni ulozeni, predni ulozeni, zadni ulozeni, brzdy, kastle, zadni naprava, vejfukovy potrubi...mam pokracovat, co me jeste napadlo upravit? |
|
| Autor: | BORISROSSI [ 3.1.12, 02:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
nebolo by jednoduchšie napísať "všetko okrem..." |
|
| Autor: | Ondras83 [ 4.1.12, 23:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
ne, zeptal by se, co tim myslim |
|
| Autor: | biker901 [ 5.1.12, 00:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
nepsal sem to sem aby ze mě někdo dělal uplnýho debila jen sem se ptal jestli někdo neví jaká v tom motoru byla vačka a karburátor a podobný věci jestli si to nepochopil tak sem chtěl něco jako technické parametry a jestli někdo neví kde by vyvážili kliku se setrvačníkem když to nechám obrobit a jestli si to stále nepocopil tak ji hňup ty a ne já. tak nedělej machra že všechno víš. dělám v autech a taky nemachruju. jen sem se slušně zeptal ty zaotale neslušný namachrovaný hňupe! |
|
| Autor: | Ondras83 [ 5.1.12, 00:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
Citace: ty zaotale neslušný namachrovaný hňupe! nerozumim reci tveho kmene |
|
| Autor: | MATTESS [ 5.1.12, 08:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
skoro jako telegram |
|
| Autor: | Jarda S. [ 5.1.12, 08:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
na tohle je všechno dokumentace tak si jí zkus najít |
|
| Autor: | Nepér [ 5.1.12, 14:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
Začněme od konce - kolik do toho hodláš investovat a na co to má být? |
|
| Autor: | kwiko [ 5.1.12, 16:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
Vy sa do toho nerozumite, hnupove ![]() biker901: pocitaj si Neperovu ( viewtopic.php?f=19&t=2948 ) ci Ondrovu garaz ( viewtopic.php?f=19&t=24321), Su tam zachytene dve rozne cesty uprav k vysnivanym 100HP pripadne uzivatel pavucina zvolil zaujimavu cestu cez oturbenie... ( viewtopic.php?f=6&t=22024&start=255) |
|
| Autor: | biker901 [ 6.1.12, 19:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
kwiko: díky za odkazy nepér. investovat neinvestovat je to široký pojem investice budou podle toho kolik co bude stát |
|
| Autor: | MATTESS [ 6.1.12, 19:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
Nebude snazší setrvák z Fabky OHV než z Feldy 1,6? Seriová spojka zvládá 90k. Kolik plánuješ výkon? Pro vačku bych šel do Motor Excel. Nejlépe osobní návštěva a probrat využítí auta. Od toho se vše řídí. Nebo Krejbych, Chovanec... |
|
| Autor: | Pavucina [ 6.1.12, 21:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
Coz o to spojka vydrzi i vic, ale rozhodne ji taky budu resit, kdyz uz budu menit prevodovku... |
|
| Autor: | Ondras83 [ 7.1.12, 00:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
bikerXXX: kolik ti je? uz jsi nekdy serizoval kraburator? uz jsi nekdy serizoval predstih? uz jsi nekdy mel nejaky upravy? setrvak mam myslim na 5,1kg, remenici jen takovou obruc a nevyvazoval jsem nic spojka to vydrzi, dej jen pritlacak z 1,6 karburator muzes nechat do 100hp seriovej...vic z toho stejne nedostanes, pokud nejsi extra motorar bejt tebou na to kaslu a setrim na jiny auto...motor totiz neni vsechno |
|
| Autor: | biker901 [ 7.1.12, 00:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit upravy |
ondras. chceš tady dělat zas velkou dámu? promiň ale nesnášim kecy šetři na jiný nemá to smysl atp. nechtěl sem tu řešit jestli to smysl má nebo ne. pro mě to smysl má už dlouho chci mít postavený fako nebo erko s tim že časem by mohlo jít do závodů. je mi 21 karburátor sem seřizoval na faku nesčetněkrát a na motorkách jakbysmet to samé s předstihem. nemysli si že sem idiot co sotva vyšel základku a má vidinu že z faka udělá ferrari. zrovna motorář fakt nejsem kdybych byl tak se tady neptám. o úpravách sem začal prozatim na nápravách je to posazený na feldě se stabilizátorem až přijdou finance budou podvozek. je tam dělaný výfukový potrubý. a jestli myslíš upravy motorů tak ano dělal sem sice pro některý asi směšný ale dělal sem dvoutakty který jezdily že by ses sám divil. co se točí kol a motorů tak mě to baví zajímá a chci se vtom zdokonalovat. a jestli jsi stále nepochopil o co mi tu jde tak si nechej tyhle chytrý připomínky nebo to nekomentuj vůbec. díky |
|
| Stránka 1 z 8 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|