| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Schéma dotažení hlavy https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28536 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Milan Koukal [ 8.1.12, 14:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Schéma dotažení hlavy |
Nemá někdo obrázek jak se postupně dotahuje hlava na favoritu někde jsem to zatratil předem díky |
|
| Autor: | Veteranista [ 8.1.12, 14:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Schéma dotažení hlavy |
V užitečných odkazech to je strana 15-3 http://favorit.pedrokv.com/motor,_paliv ... ustava.pdf |
|
| Autor: | Ondras83 [ 8.1.12, 17:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Schéma dotažení hlavy |
a dystak je takovy pravidlo, ze jedes od stredu dokola nebo od stredu krizem |
|
| Autor: | Jarda S. [ 9.1.12, 11:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Schéma dotažení hlavy |
ano, u lepších těsnění (na kartonu zatavený ve folii) bejvá papír s instrukcema |
|
| Autor: | Lamač [ 9.1.12, 23:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Schéma dotažení hlavy |
napr.u elringa som to tak mal |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|