Zdravim, po dlouhý době jsem si koupil feldu jako služebák, ale objevil se problém když jí nastartuju otáčky v pořádku ale při jízdě při ubrání plynu a přidání přestane jet, většinou musim až zastavit a nastartovat znova, někdy stačí podřadit a jede to, čim víc s tim jedu tak se to zhoršuje, když jí nechám chvillku vystydnout tak je to lepší je to rok asi 96 karbec díky za každou radu
felicie 96 urcite neni karbec s nejvetsi pravdepodobnosti to bude bmm (jednobodovy vstrik) jinak tu poruchu bych videl nejspis na spatne teplotni cidlo, chtelo by to ale kouknout na diagnostiku
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru