| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| felicie 1.3 zlobí chcípa atd. https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28701 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Johny18 [ 22.1.12, 18:30 ] |
| Předmět příspěvku: | felicie 1.3 zlobí chcípa atd. |
Zdravim, po dlouhý době jsem si koupil feldu jako služebák, ale objevil se problém když jí nastartuju otáčky v pořádku ale při jízdě při ubrání plynu a přidání přestane jet, většinou musim až zastavit a nastartovat znova, někdy stačí podřadit a jede to, čim víc s tim jedu tak se to zhoršuje, když jí nechám chvillku vystydnout tak je to lepší je to rok asi 96 karbec díky za každou radu |
|
| Autor: | škodovka [ 22.1.12, 18:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicie 1.3 zlobí chcípa atd. |
felicie 96 urcite neni karbec jinak tu poruchu bych videl nejspis na spatne teplotni cidlo, chtelo by to ale kouknout na diagnostiku |
|
| Autor: | Johny18 [ 22.1.12, 20:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicie 1.3 zlobí chcípa atd. |
tak jsem volal známýmu s diag. ale řikal mi že to s největší pravděpodobností v případě feldy nic neukáže, kde to tep. čidlo najdu? |
|
| Autor: | 21lucas [ 22.1.12, 20:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicie 1.3 zlobí chcípa atd. |
zezadu na sani |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|