Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

felicie 1.3 zlobí chcípa atd.
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28701
Stránka 1 z 1

Autor:  Johny18 [ 22.1.12, 18:30 ]
Předmět příspěvku:  felicie 1.3 zlobí chcípa atd.

Zdravim, po dlouhý době jsem si koupil feldu jako služebák, ale objevil se problém když jí nastartuju otáčky v pořádku ale při jízdě při ubrání plynu a přidání přestane jet, většinou musim až zastavit a nastartovat znova, někdy stačí podřadit a jede to, čim víc s tim jedu tak se to zhoršuje, když jí nechám chvillku vystydnout tak je to lepší je to rok asi 96 karbec
díky za každou radu

Autor:  škodovka [ 22.1.12, 18:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: felicie 1.3 zlobí chcípa atd.

felicie 96 urcite neni karbec ;) s nejvetsi pravdepodobnosti to bude bmm (jednobodovy vstrik)
jinak tu poruchu bych videl nejspis na spatne teplotni cidlo, chtelo by to ale kouknout na diagnostiku ;)

Autor:  Johny18 [ 22.1.12, 20:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: felicie 1.3 zlobí chcípa atd.

tak jsem volal známýmu s diag. ale řikal mi že to s největší pravděpodobností v případě feldy nic neukáže, kde to tep. čidlo najdu?

Autor:  21lucas [ 22.1.12, 20:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: felicie 1.3 zlobí chcípa atd.

zezadu na sani

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/