Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

OD čerpadla přes pojistky k motoru
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28783
Stránka 1 z 1

Autor:  Davidak [ 1.2.12, 20:00 ]
Předmět příspěvku:  OD čerpadla přes pojistky k motoru

Mam problem přestala mi jet felda.Motor točí ale nejde tam stava, myslel jsem že je to čerpadlem tak jsem ho vyndal a to maka normalně tak jsem šel dal skusil jsem rele k cerpadlu vymenit a taky ok tak uz me dochazej napady nesetkal ste se stim nekdo?

Autor:  p.s. [ 1.2.12, 20:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

pokud relé čerpadla sepneš ručně či tam dáš klemu rozběhne se čerpadlo :?:

Autor:  CROWACK [ 1.2.12, 20:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

a co snímač HALL? Pokud nedá signál, RJ nemá impuls pro vstřik.

Autor:  Davidak [ 1.2.12, 21:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

Pokud odkreji relle a udelam to rucne tak cerpadlo bezi ale jinak ne a a to i u novyho nemohlo by to bejt nekde na na te desce pojistkove ?

Autor:  Davidak [ 1.2.12, 21:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

Snímač hall kde to je?

Autor:  p.s. [ 1.2.12, 21:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

ten snímač je na hoře na převodovce
takže sundat relé a změřit zda de do patice plus po klíčku pokud ne hledat proč-pojistky štekry v pojistkovce shnilí dráty
pokud ano nejde signál s řj a opět hledat proč -múže bejt v haji hall snímač nebo bude zoxidovanej konektor ŘJ nebo je tento výstup s ŘJ v háji.
můžeš taky ten výstup s ŘJ uštípnout a ukostřit tím pádem se ti čerpadlo rozběhne pokaždé jak otočíš klíčkem a pokud neni jiný problém jedeš :D

Autor:  Davidak [ 1.2.12, 21:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

No to mam radost.Tenkrat kdyz sem mel forda tak taky z niceho nic prestal davat a po 3nedelich v servise se zjistil studenej spoj na zakladni desce tak sem doufal ze by to mohlo bejt neco podobyho

Autor:  Davidak [ 1.2.12, 21:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

No to mam radost.Tenkrat kdyz sem mel forda tak taky z niceho nic prestal davat a po 3nedelich v servise se zjistil studenej spoj na zakladni desce tak sem doufal ze by to mohlo bejt neco podobyho

Autor:  kwiko [ 2.2.12, 09:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

to pri felde moc nehrozi. Pri otoceni klucikom po dlhsom case by malo cerpadlo na par sekund zapnut. Ak nie, problem hladaj v poistkach ci kabelazi. RJ nevie ze ma zapnut cerpadlo.
Iskru mas?

Autor:  Davidak [ 2.2.12, 20:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

Cěrpadlo nesepne a pokud ho sepnu ručně tak benzin nedojde do motoru .Jiskru mam to jsem bral jako první variantu tak tam jsou nove svice a palec s rozdelovacem tim to nebylo pak sem zkusil cerpadlo a taky nic .pak sem koukal na hall cidlo a to vypada ok myslim ze to bude nekde v te zakladovce a ucpana hadicka nebo zarezla od benzinu

Autor:  p.s. [ 2.2.12, 21:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

odpoj hadičku na čerpadle dej pet lahev sepni relé čerpadla a koukej jestli to s čerpadla řádně stříká je čerpadlo dobrý pokud to z něj jen slabě vytéká či skoro vůbec čeká tě výměna čerpadla :?:

Autor:  kwiko [ 2.2.12, 21:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

takze mas feldu 1,3BMM... :mrgreen:

Ak si iskru fyzicky videl, problem moze byt zaoxidovany konektor, a to by som asi siel po tom co je pod plastom naboku, pri vodicovych nohach, alebo rele K.O.

Autor:  Milan Koukal [ 5.2.12, 11:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru

Vidím to na zanedbanou výměnu palivového filtru+ další věci s tím spojené

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/