| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| OD čerpadla přes pojistky k motoru https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28783 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Davidak [ 1.2.12, 20:00 ] |
| Předmět příspěvku: | OD čerpadla přes pojistky k motoru |
Mam problem přestala mi jet felda.Motor točí ale nejde tam stava, myslel jsem že je to čerpadlem tak jsem ho vyndal a to maka normalně tak jsem šel dal skusil jsem rele k cerpadlu vymenit a taky ok tak uz me dochazej napady nesetkal ste se stim nekdo? |
|
| Autor: | p.s. [ 1.2.12, 20:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
pokud relé čerpadla sepneš ručně či tam dáš klemu rozběhne se čerpadlo |
|
| Autor: | CROWACK [ 1.2.12, 20:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
a co snímač HALL? Pokud nedá signál, RJ nemá impuls pro vstřik. |
|
| Autor: | Davidak [ 1.2.12, 21:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
Pokud odkreji relle a udelam to rucne tak cerpadlo bezi ale jinak ne a a to i u novyho nemohlo by to bejt nekde na na te desce pojistkove ? |
|
| Autor: | Davidak [ 1.2.12, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
Snímač hall kde to je? |
|
| Autor: | p.s. [ 1.2.12, 21:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
ten snímač je na hoře na převodovce takže sundat relé a změřit zda de do patice plus po klíčku pokud ne hledat proč-pojistky štekry v pojistkovce shnilí dráty pokud ano nejde signál s řj a opět hledat proč -múže bejt v haji hall snímač nebo bude zoxidovanej konektor ŘJ nebo je tento výstup s ŘJ v háji. můžeš taky ten výstup s ŘJ uštípnout a ukostřit tím pádem se ti čerpadlo rozběhne pokaždé jak otočíš klíčkem a pokud neni jiný problém jedeš |
|
| Autor: | Davidak [ 1.2.12, 21:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
No to mam radost.Tenkrat kdyz sem mel forda tak taky z niceho nic prestal davat a po 3nedelich v servise se zjistil studenej spoj na zakladni desce tak sem doufal ze by to mohlo bejt neco podobyho |
|
| Autor: | Davidak [ 1.2.12, 21:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
No to mam radost.Tenkrat kdyz sem mel forda tak taky z niceho nic prestal davat a po 3nedelich v servise se zjistil studenej spoj na zakladni desce tak sem doufal ze by to mohlo bejt neco podobyho |
|
| Autor: | kwiko [ 2.2.12, 09:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
to pri felde moc nehrozi. Pri otoceni klucikom po dlhsom case by malo cerpadlo na par sekund zapnut. Ak nie, problem hladaj v poistkach ci kabelazi. RJ nevie ze ma zapnut cerpadlo. Iskru mas? |
|
| Autor: | Davidak [ 2.2.12, 20:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
Cěrpadlo nesepne a pokud ho sepnu ručně tak benzin nedojde do motoru .Jiskru mam to jsem bral jako první variantu tak tam jsou nove svice a palec s rozdelovacem tim to nebylo pak sem zkusil cerpadlo a taky nic .pak sem koukal na hall cidlo a to vypada ok myslim ze to bude nekde v te zakladovce a ucpana hadicka nebo zarezla od benzinu |
|
| Autor: | p.s. [ 2.2.12, 21:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
odpoj hadičku na čerpadle dej pet lahev sepni relé čerpadla a koukej jestli to s čerpadla řádně stříká je čerpadlo dobrý pokud to z něj jen slabě vytéká či skoro vůbec čeká tě výměna čerpadla |
|
| Autor: | kwiko [ 2.2.12, 21:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
takze mas feldu 1,3BMM... Ak si iskru fyzicky videl, problem moze byt zaoxidovany konektor, a to by som asi siel po tom co je pod plastom naboku, pri vodicovych nohach, alebo rele K.O. |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 5.2.12, 11:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: OD čerpadla přes pojistky k motoru |
Vidím to na zanedbanou výměnu palivového filtru+ další věci s tím spojené |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|