Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

1.6 do S120
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28787
Stránka 1 z 2

Autor:  mato394 [ 2.2.12, 00:00 ]
Předmět příspěvku:  1.6 do S120

ahojte vsetci....
mam taku otazocku.... neskusal niekto implantovat motor z felicie 1.6 mpi do skody 120????? mam doma celu feliciu komplet aj s elektrikou tak na pokusi :D Na co si dat pozor a neake postrehy by som uvital
dikes

Autor:  škodovka [ 2.2.12, 01:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

Hlavne si dej pozor na to, ze je takova prestavba nelegalni :roll:

Autor:  ferrari [ 2.2.12, 06:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

To treba hľadať skôr na Virte:
http://skoda-virt.cz/cz/forum/motor-1/1 ... -do-skody/

Autor:  Šemik [ 2.2.12, 20:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

Za peníze získané prodejem Felicie do šrotu doporučuji tento nápad rozchlastat.

Agregát 1.6 55kW AEE je výsměch motorům. Vysoká spotřeba, nízký výkon, vysoká hmotnost

Autor:  p.s. [ 2.2.12, 21:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

oponuju mame v rodině feldu s tímto motorem poruchovost minimální,spotřeba do 7.5l na 100 a výkon mi na feldu nepřipadá zas tak špatnej předjíždí se stim uplně bez problémů a tahá slušně. :mrgreen:

Autor:  slovacek.milos [ 2.2.12, 21:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

Šemik píše:
Za peníze získané prodejem Felicie do šrotu doporučuji tento nápad rozchlastat.

Agregát 1.6 55kW AEE je výsměch motorům. Vysoká spotřeba, nízký výkon, vysoká hmotnost



mimo chlast je ještě alternativa sauna,

mrzne a lidí vymýšlí totál kraviny,

prostě rozmrazit se zmrazit se :D

za měsíc je jaro :roll: :D

Autor:  ventYl [ 2.2.12, 21:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

tiez odporucam rozchlastat (okrem toho to ma tiez protizimove ucinky, len netreba na mraze zaspat). minimalne je problem s tym, kam pojde rozdelovac, kedze ten trci smerom v ktorom ma skodovka poziarnu prepazku.

Autor:  Ondras83 [ 2.2.12, 22:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

no ve felde ta 1,6 nejede az zas tak hrozne, ale jinak bych na to kaslal...nejaky predelavani

Autor:  MATTESS [ 2.2.12, 22:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

Za tu práci to nestojí...

Autor:  Jiri [ 3.2.12, 01:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

No ja nevim, kamarad to mel v rapidu i s turbem a jelo to jak raketa, vsak to bude tady v garazi, ale resil tam dost problemu, jako treba vyrezani zadni steny od motoru kvuli rozdelovaci a podobne

Autor:  škodovka [ 3.2.12, 01:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

Ja myslim, ze je mnohem jednodussi a lepsi upravit stavajici motor ;) 8)
A navic ja osobne bych z takoveho vozu nemel zadnou radost, kdyz jezdim 742 a dosahnu nejakych vysledku, (ze nekam dojedu, nekoho predjedu a pod. ..) tak mam radost ze jsem to dokazal se 742, ne s felicii narvanou/nakamuflovanou do 30let stareho vozu :roll:
Jinak doufam, ze tento prispevek , byt je napsan velmi krkolome bude mit nejakou vypovidaci hodnotu a nekdo pochopi mou myslenku, a muj kostrbaty sloh snad omluvi ze jsem pil, a nemalo :lol:

Autor:  MATTESS [ 3.2.12, 08:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

S turbem pojede i 742 motor jako raketa :wink:

Autor:  Thomy [ 3.2.12, 09:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

Ale moc toho nevydrží :D

Autor:  MATTESS [ 3.2.12, 09:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

Záleží na tlaku a uživateli. Kamarád měl turbo na 135ce a najel 40t km
http://skoda-virt.cz/cz/forum/upravy/11 ... 0#p1425760

Autor:  Jiri [ 3.2.12, 10:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1.6 do S120

Tak ono to jezdilo i bez turba pekne, nakonec to ale dopadlo tak ze propalil pist, jinak nevyhody myslim jsou jasne, motor je tezky, je treba dost improvizovat pri montazi, legalnost samozrejme, dle me jsou takove experimenty vhodne do aut na jezdeni po akcicha srazech, do bezneho provozu bych to s dnesnimi predpisy a sankcemi moc nevidel

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/