| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| 1.6 do S120 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28787 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | mato394 [ 2.2.12, 00:00 ] |
| Předmět příspěvku: | 1.6 do S120 |
ahojte vsetci.... mam taku otazocku.... neskusal niekto implantovat motor z felicie 1.6 mpi do skody 120????? mam doma celu feliciu komplet aj s elektrikou tak na pokusi dikes |
|
| Autor: | škodovka [ 2.2.12, 01:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
Hlavne si dej pozor na to, ze je takova prestavba nelegalni |
|
| Autor: | ferrari [ 2.2.12, 06:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
To treba hľadať skôr na Virte: http://skoda-virt.cz/cz/forum/motor-1/1 ... -do-skody/ |
|
| Autor: | Šemik [ 2.2.12, 20:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
Za peníze získané prodejem Felicie do šrotu doporučuji tento nápad rozchlastat. Agregát 1.6 55kW AEE je výsměch motorům. Vysoká spotřeba, nízký výkon, vysoká hmotnost |
|
| Autor: | p.s. [ 2.2.12, 21:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
oponuju mame v rodině feldu s tímto motorem poruchovost minimální,spotřeba do 7.5l na 100 a výkon mi na feldu nepřipadá zas tak špatnej předjíždí se stim uplně bez problémů a tahá slušně. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 2.2.12, 21:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
Šemik píše: Za peníze získané prodejem Felicie do šrotu doporučuji tento nápad rozchlastat. Agregát 1.6 55kW AEE je výsměch motorům. Vysoká spotřeba, nízký výkon, vysoká hmotnost mimo chlast je ještě alternativa sauna, mrzne a lidí vymýšlí totál kraviny, prostě rozmrazit se zmrazit se za měsíc je jaro |
|
| Autor: | ventYl [ 2.2.12, 21:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
tiez odporucam rozchlastat (okrem toho to ma tiez protizimove ucinky, len netreba na mraze zaspat). minimalne je problem s tym, kam pojde rozdelovac, kedze ten trci smerom v ktorom ma skodovka poziarnu prepazku. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 2.2.12, 22:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
no ve felde ta 1,6 nejede az zas tak hrozne, ale jinak bych na to kaslal...nejaky predelavani |
|
| Autor: | MATTESS [ 2.2.12, 22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
Za tu práci to nestojí... |
|
| Autor: | Jiri [ 3.2.12, 01:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
No ja nevim, kamarad to mel v rapidu i s turbem a jelo to jak raketa, vsak to bude tady v garazi, ale resil tam dost problemu, jako treba vyrezani zadni steny od motoru kvuli rozdelovaci a podobne |
|
| Autor: | škodovka [ 3.2.12, 01:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
Ja myslim, ze je mnohem jednodussi a lepsi upravit stavajici motor A navic ja osobne bych z takoveho vozu nemel zadnou radost, kdyz jezdim 742 a dosahnu nejakych vysledku, (ze nekam dojedu, nekoho predjedu a pod. ..) tak mam radost ze jsem to dokazal se 742, ne s felicii narvanou/nakamuflovanou do 30let stareho vozu Jinak doufam, ze tento prispevek , byt je napsan velmi krkolome bude mit nejakou vypovidaci hodnotu a nekdo pochopi mou myslenku, a muj kostrbaty sloh snad omluvi ze jsem pil, a nemalo |
|
| Autor: | MATTESS [ 3.2.12, 08:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
S turbem pojede i 742 motor jako raketa |
|
| Autor: | Thomy [ 3.2.12, 09:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
Ale moc toho nevydrží |
|
| Autor: | MATTESS [ 3.2.12, 09:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
Záleží na tlaku a uživateli. Kamarád měl turbo na 135ce a najel 40t km http://skoda-virt.cz/cz/forum/upravy/11 ... 0#p1425760 |
|
| Autor: | Jiri [ 3.2.12, 10:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.6 do S120 |
Tak ono to jezdilo i bez turba pekne, nakonec to ale dopadlo tak ze propalil pist, jinak nevyhody myslim jsou jasne, motor je tezky, je treba dost improvizovat pri montazi, legalnost samozrejme, dle me jsou takove experimenty vhodne do aut na jezdeni po akcicha srazech, do bezneho provozu bych to s dnesnimi predpisy a sankcemi moc nevidel |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|