| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| spatny start.. https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28811 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | buldozerxxx [ 5.2.12, 13:13 ] |
| Předmět příspěvku: | spatny start.. |
Ahoj.dnes se mi poprve za celou zimu stalo,ze jsem mnel problem nastartovat.Vlastnim skodu felicii 1.3mpi.Celou zimu bez problemu,baterka dobra vsecko ok.Vcera vecer jsem prijel domu auto odstavil a dnes rano kdyz jsem chtel odjet,tak chytala jako ze na 2-3 valce takže jsem tocil asi pul minuty a pak ok |
|
| Autor: | naj [ 5.2.12, 14:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: spatny start.. |
Moc bych se nad tím nevzrušoval,pokud se to nestane častěji.Může jíd o kombinaci víc faktorů-nízká teplota/pokud neparkuješ ve vytápěné garáži/,kvalita paliva/pozor na vodu v palivu-netěsnost tlakového ventilu na liště,paliv.filtr atd./,momentální kvalita svíček/,čidlo teploty/část pro ŘJ-nemusí být již v 100%stavu/,promrzlý aku -nižší výkon/kvalita jiskry,nižší ot.starteru,zvýšené odpory ve spojích el.instalace /,používaný typ oleje,celkový stav-kondice -motoru.Chce to tyhle faktory zvážit a pokud se to bude opakovat častěji,přehodnotit stav a udělat nápravu dle svých možností.Odpovědi na jednotlivé komponenty jsou zde na fóru nebo feliciaclubu. |
|
| Autor: | buldozerxxx [ 5.2.12, 14:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: spatny start.. |
stalo se to poprve proto jsem trosku vydrenej..ted uz nic ...vsechno slape..felina stoji porad na mrazu |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|