| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28822 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | LukasBlaha01 [ 6.2.12, 15:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
Dobry den, mam dost zavaznej problem moje Fabia 1.4, 44 KW R.v: 2000 mne vubec nechce naskocit, kdyz startuju tak to toci, ale motor nenaskoci a pri startu motor brutalne hazi a skube sebou. V ten den sem odpoledne jezdil bez problemu a kdyz sem vecer chtel vyjet tak to todle delalo. Na druhej den sem dobyl baterku a skousel znovu bouzel bezuspesne, skusil sem to jen parkrat protoze se mne ten motor nechce trapit. Pri tom startu to zni jakoby byl zadrenej, ale kdyby byl zadrenej tak by mnel nasocit pokud vim. Dodavam odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=fM2D6XV6 ... e=youtu.be |
|
| Autor: | michalkatka [ 6.2.12, 21:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
fúha, ono to vyzerá že to chce chytiť... vyčisti hall, zdá sa že to nehádže iskru vtedy keď má... preskočené rozvody u reťazi som ešte nevidel... zhoď dole ten plastový dekel a veko ventilov, počul som že sa ventil dokáže utrhnúť zo stopky a jeho hlava padne do valca... ale to je už extrém ako aj zlomená vačka cca v polovici... zmerať tlaky na motore, tým vylúčiš poruchy ventilov piestov a krúžkov... |
|
| Autor: | goodbie [ 7.2.12, 15:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
a nebo se odporoučela zapalovací lišta,vypadá to že to hodí jiskru kdy nemá. |
|
| Autor: | MartinK72 [ 7.2.12, 16:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
Ten motor evidentně nezapaluje tak jak má. Pokud to před tím jelo, vstřikovačem to nebude, i na tři válce lze nastartovat. |
|
| Autor: | JeeRKa [ 7.2.12, 20:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
taky tipuju lištu ... nebo hall |
|
| Autor: | LukasBlaha01 [ 9.2.12, 11:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
Tak auto je u servisaka a bude mnenit zapalovaci listu a cidlo teploty. Tak pak az auto bude spravene tak tu pisnu cim to bylo kdyby nahodou nekdo mnel stejnej problem. cena techto dvou veci je 3000, tak doufam ze to bude jenom tim. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 9.2.12, 13:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
vadnou zapalovací lištu pozná diagnostika |
|
| Autor: | LukasBlaha01 [ 9.2.12, 13:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
Tak on to napojil na PC a ukazalo mu tam 2 zavady, nejake cidlo a to druhe nevim to sem neprecetl. |
|
| Autor: | LukasBlaha01 [ 9.2.12, 15:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
Tak fabka uz je spravena a je doma. |
|
| Autor: | goodbie [ 9.2.12, 15:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
Tak to přeju hodně štěstí s AAA možná bude levnější to opravit než se soudit s blbcema.Držím palce ať Ti to uznají. |
|
| Autor: | LukasBlaha01 [ 9.2.12, 18:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
Tak mne je to jasne no ze je to lepsi nechat opravit na vlastni naklady nez se snema hadat, protoze vice penez dam za benal kterej projezdim a za ty kontroly z toho servisu a diagnostika a take kokotiny bo to je drahe. Vsak zejtra uvidim jak tam pojedu do toho AAA tak uvidim jak to budou chtit resit. |
|
| Autor: | LukasBlaha01 [ 10.2.12, 11:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
Tak prtave sem prijel z mnereni a tlaky sou dobre ve vsech valcich. Sice se mne ten chod motoru nelibi ale praj je to u fabek 1.4 bezne. Tak doufam ze tet uz vydrzi o neco dele. |
|
| Autor: | gokralik [ 10.2.12, 13:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
S tím AAA to ještě zkus (klidně telefonicky). Nám říkali, že po doložení účtu ze servisu to proplatí... ale nakonec jsme se na to vykašlali, páč oprava stála nějakých 400 kč. |
|
| Autor: | LukasBlaha01 [ 10.2.12, 14:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Skoda Fabia 1.4, 44 KW, nejde nastartovat |
No tu reklamaci skusim uplatnit na silentbloky, ale pochybuju bo ten typek mne rikal ze to de uplatnit na ty soucastky kere mam napsane v te pojistce co sem dostal ke smlouve a ty veci co sem nechal opravovat tam nejsou proto sem si to radeji nechal na vlastni naklady ale pristi tejden skusim ty silentbloky a uvidim, jinak hadat se snema neminim. Penize na opravu mam takze to problem neni. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|