Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 02:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 palivový filtr 
Autor Zpráva

Registrován: 6.2.12, 19:57
Příspěvky: 2
Příspěvek palivový filtr
Dobrý den chtěl bych vyměnit palivový filtr na felicii 1,3 mpi a chtěl bych se zeptat kde ho najdu a jak ho nejlépe vyměnit.děkuji všem za odpovědi


6.2.12, 19:59
Profil
Příspěvek Reklama

   
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: palivový filtr
nejdriv hledej a pak se ptej :-D
je u nadrze a vymenis ho tak ze vlezes pod auto a vymenis ho :-D

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


6.2.12, 20:03
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: palivový filtr
A je tam fajný přístup. :)

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


6.2.12, 20:10
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.10, 18:26
Příspěvky: 725
Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
Příspěvek Re: palivový filtr
a hodí se kanál nebo zvedák.jinak blbější místo na filtr najít nešlo.

_________________
Škoda 125 červená :-)r.v.1988


6.2.12, 20:28
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 10 Queries | GZIP : Off ]