Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

palivový filtr
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28828
Stránka 1 z 1

Autor:  škodovák [ 6.2.12, 19:59 ]
Předmět příspěvku:  palivový filtr

Dobrý den chtěl bych vyměnit palivový filtr na felicii 1,3 mpi a chtěl bych se zeptat kde ho najdu a jak ho nejlépe vyměnit.děkuji všem za odpovědi

Autor:  21lucas [ 6.2.12, 20:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: palivový filtr

nejdriv hledej a pak se ptej :-D
je u nadrze a vymenis ho tak ze vlezes pod auto a vymenis ho :-D

Autor:  varok [ 6.2.12, 20:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: palivový filtr

A je tam fajný přístup. :)

Autor:  goodbie [ 6.2.12, 20:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: palivový filtr

a hodí se kanál nebo zvedák.jinak blbější místo na filtr najít nešlo.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/