| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| palivový filtr https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28828 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | škodovák [ 6.2.12, 19:59 ] |
| Předmět příspěvku: | palivový filtr |
Dobrý den chtěl bych vyměnit palivový filtr na felicii 1,3 mpi a chtěl bych se zeptat kde ho najdu a jak ho nejlépe vyměnit.děkuji všem za odpovědi |
|
| Autor: | 21lucas [ 6.2.12, 20:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: palivový filtr |
nejdriv hledej a pak se ptej je u nadrze a vymenis ho tak ze vlezes pod auto a vymenis ho |
|
| Autor: | varok [ 6.2.12, 20:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: palivový filtr |
A je tam fajný přístup. |
|
| Autor: | goodbie [ 6.2.12, 20:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: palivový filtr |
a hodí se kanál nebo zvedák.jinak blbější místo na filtr najít nešlo. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|