| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Jaky vyfuk Š130 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28832 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | MK_vs [ 7.2.12, 07:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Jaky vyfuk Š130 |
Dobrý den, máte prosím ověřený něterý druh výfuku na Š130? Který by jste doporučili? Starý včera odešel. Neuvažuji o sportovním, ale také mě odrazují polské nebo čína, kterou mi nabídli. Takovéto součástky mi odešli docela brzo. Blížící se originálu zahnutím trubek uvnitř jsem již dlouho neviděl. Děkuji. |
|
| Autor: | škodovka [ 7.2.12, 20:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
Mi se origo vyfuk podarilo sehnat v petrvalde v bazaru skoda nahradnich dilu...takova zluta budova vedle hlavni silnice asi nekde vykoupili nejaky sklad nebo neco..dokonce i origo vyfuk na stovku se mi u nich podarilo sehnat, takze tam mozna ze by sel jeste i csr sehnat.. jinak bych asi zkusil nejakou kvalitnejsi mototechnu, treba jako hlavni mototechna v karvine...tam maji sice druhovyrobu, ale mela by byt ceska a vypada celkem kvalitne Hlavne jak budes kupovat vyfuk si dej pozor aby nebyl natren silnou vrstvou barvy...kdysi jsem v jedne nejmenovane prodejne tak jeden koupil a do trictvrte roku shnil, asi jim zrezl ve skladu nekde zapomenuty tak ho natreli a prodali jako novy bezchybny..a pod barvou pekne zrezly |
|
| Autor: | hany26 [ 8.2.12, 17:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
orig výfuk ze 130 g sebring z tohoto
|
|
| Autor: | hany26 [ 8.2.12, 17:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
přesně tento výfuk
|
|
| Autor: | Kachnis [ 12.2.12, 21:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
chtelo by to videt ho rozpulenej.. jinak co se tyce origo, tak TYLL se da jeste koupit obcas.. ale pozor, nova doba ! dnes jiz vyfuk na S130 malokdo odlisuje od 120koveho.. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 12.2.12, 23:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
dyk tam je rozdil jen v tech kratkejch silnejsich trubek u priruby ne?... jinak my v krame tyll mame skladem i na 100vky a dokonce i Rko |
|
| Autor: | MATTESS [ 13.2.12, 08:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
A ještě průměr otvorů v přírubě |
|
| Autor: | Bukaj [ 14.2.12, 13:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
Asi osm výfuků na 130, které vypadaly jako originální (odchylky ve vnější konstrukci oproti druhovýrobě) jsem před rokem viděl ve skladu Mototechny v Berouně. Jinak Aukro, nebo burzy, bazary. Chce to shánět. A doporučuji nechat pohliníkovat. Na mé 130 L byl od roku 1986 do 2010 původní výfuk, který byl za novoty šopován hliníkem. Poté mu urezly boční držáky, sehnal jsem originál výfuk 105/120 také šopovaný, tak jsem jen převrtal otvory na přírubě, aby jimi prošly svorníky M10, a jsem spokojen. Původní výfuk z roku 86 po přivaření držáků dodnes jezdí na kamarádovo rapidu Rozdílů výfuku origo vs druhoška je několik, na první pohled jsou hlavní dva: Originál výfuk má výstupní trubku mimo střed "válce" tlumiče. Trubka je posunuta směrem dolů a spodní plech tlumiče je pod ní zaoblen. Druhovýrobní výfuky mají trubku umístěnou centrálně a obě půlky plechu tlumiče jsou identické - s vykrojením v zaoblení části (originál má to vykrojení jen v horní části kvůli příčce motoru - silentbloku). Předpokládám, že nějaký z českých výrobců převzal přesnou koncepci originálu, neboť je dost často vídám i dnes, pouze s jiným vyraženým označením (číslem). Rozdíl originál/druhoška je asi tak 10:1 Druhoška už po montáži má nakřáplý zvuk a do dvou let celoročního provozu buď prorezne, nebo se vysypou přepážky |
|
| Autor: | Jiří Čech [ 14.2.12, 19:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
Upozorňuji vás, pánové, že výfuk na Š 105 - 120 se brzy u Š 130 - 136 ulomí přesně pod přírubou. To zesílení přídavnou trubkou tam není pro srandu králíkům... nevím, proč se to děje, ale děje se to prakticky pokaždé... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.2.12, 08:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
z kelly klidně starline, nebo jakýkoliv co trochu váží, pokud je jak papír za 24O korun neber |
|
| Autor: | MATTESS [ 15.2.12, 08:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
Ani doma, ani ze širší rodiny se výfuk nikomu neulomil. |
|
| Autor: | Šemik [ 16.2.12, 10:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
U Brutalu (130R) se to tak ulomilo. |
|
| Autor: | fatal [ 16.2.12, 11:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
Sice nemám 130, ale ze zvědavosti, láme se to hned u té příruby co drží na třech šroubech na paroží? Takže příruba zůstane a trubky se urvou? |
|
| Autor: | Šemik [ 16.2.12, 12:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
Tak to u Brutalu bylo, na svodech zůstala příruba a trubky se z ní vyrvaly Podotýkám, že zadní držák výfuk měl |
|
| Autor: | Jiří Čech [ 16.2.12, 17:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jaky vyfuk Š130 |
fatal píše: Sice nemám 130, ale ze zvědavosti, láme se to hned u té příruby co drží na třech šroubech na paroží? Takže příruba zůstane a trubky se urvou? Jo, hned pod parožím, proto je tam to zesílení... ono se to nemusí ulomit a upadnout, ale praskne tam trubka, dělá to kravál, nasáváš čoud zpět do filtru a úplně si jím zasereš vložku, ato nechce jet a žere, protože ucpaný filtr funguje jako sytič... A zvedá se teplota motoru... |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|