| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Pada do nouzoveho rezimu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28835 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | cydo [ 7.2.12, 15:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Pada do nouzoveho rezimu |
Cau chlapi nevim jestli uz jste to tu resili mam octavku 1.9 tdi 96kw, mam ji chvilku tak ji moc nerozumim jete ale kdyz ji nalozim na dalnici do plnejch tak to padne musim zastavit vypnou zapnout a dobry cim to je? |
|
| Autor: | darklord [ 7.2.12, 16:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
Pravdepodobne zatuhnuta regulacia na turbe. Pockaj kym sa ukazu odbornici na tieto motory z nakladakov, oni uz budu vediet. Na diagnostike to hlasi co? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 7.2.12, 20:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
nejlepší je pojezdit s vagem a postupně v bloku měřených hodnot hledat hodnoty které ti přeročí pod dobu několika vteřin limit a auto spadne do nouzáku že musíš znova nastartartovat a pak to zas jede, začíná se u turba a váhy v poli 1O a 11 správné údaje váhy a turba jsou pod oknem |
|
| Autor: | davemo [ 7.2.12, 20:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
JJ jak píše Miloš vaha regulace na turbu udelat log číslo skupiny-010,011 |
|
| Autor: | p.s. [ 7.2.12, 23:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
ted sem to řešil na svý oktě ten samej problém diag hlásil překročenou mez regulace turba šlo ven rozhodil sem ho a regulace total zasekaná celý sem to vymyl a rozhejbal regulaci podložil podložkama 0.1 a složil cca 5 hodin práce kapku sem se toho bál neb sem to dělal prvně ale šlo to dobře nejhorší bylo dostat turbo z auta šlo ven vrchem leč dílo se zdařilo a šlape opět jako drak tady máš návod taky se se tím řídil:http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=45149&postdays=0&postorder=asc&start=0 |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 8.2.12, 14:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
chce to ale přesně zjistit která hodnota klidně to může dělat i čidlo teploty, nebo turbo OK a zamrzlá voda v bandě, nefunkční n75 |
|
| Autor: | cydo [ 19.2.12, 16:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
dik dik za odpovedi na diagnostice to hlasilo regulace tlaku turba,kamos mi to rozebral rikal ze to je zaneseny,tak to trochu rozhejbal uz je to lepsi ale obcas to jeste zazlobi prej se to posila na ultrazvukove cisteni nejake?? |
|
| Autor: | p.s. [ 19.2.12, 16:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
trochu rozhejbal? pokud tu regulaci měl rozebranou měl to pořádně vyčistit a rozhejbat nic na tom neni trocha nafty či jiného čističe při skládání tu regulaci vypodložit tak se se píše v odkazu a neni co řešit neni důvod to rozebírat ještě jednou ovšem pokud to vyčistíš a nepodložíš tak to budeš dělat do roka zas |
|
| Autor: | Ondras83 [ 19.2.12, 19:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
kamos te pekne ochcal |
|
| Autor: | listr03 [ 20.2.12, 19:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
nemá smysl to čistit sám.je to na chvíli.je třeba to poslat na ultrazvuk a repas a je pokoj.je potřeba to auto taky občas pořádně protahnout a ne s tím posílat ženskou na nákupy:)) |
|
| Autor: | p.s. [ 21.2.12, 00:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
proč to posílat celý na repas když je tuhá pouze regulace |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 21.2.12, 08:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
pokud máš běžně doma 15,OOO na nic, sekne se turbo pošleš na repasi, ultrazvuk a más klid, pokud máš ruce šikovné máš patnáctku k dobru |
|
| Autor: | Ondras83 [ 21.2.12, 14:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
rada: jednou tejdne na ohratym motoru rozjed treba 3jku na 4 000rpm...tim se regulace rozhejbe do krajnih poloh ja to tak delam a nemam problem, najeto 211 na original turbo |
|
| Autor: | MartinK72 [ 21.2.12, 15:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pada do nouzoveho rezimu |
Přesně tak. Problémy se zatuhlou regulací turba mají hlavně pantátové, co se bojí na to pořádně cápnout. |
|
| Autor: | gokralik [ 21.2.12, 15:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A tak přece si nebudou zvyšovat průměrnou spotřebu né? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|