Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

motor
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28859
Stránka 1 z 2

Autor:  rockyyy1 [ 10.2.12, 12:45 ]
Předmět příspěvku:  motor

Zdravím lidi,chci se zeptat jestli do fáčka bych dostal motor i převodovku z Golfa III 2.0 GTi .. časem bych se chtěl do něčeho pustit...tak jestli bych tam tenhle motor dostal,či jinej silnější motor :-)

Autor:  slovacek.milos [ 10.2.12, 12:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

ještě vydrž měsíc jak se bude jařit chytnou tě jiné aktivity a blbosti přejdou :oops:

Autor:  MATTESS [ 10.2.12, 12:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

To záleží na tom, jak si zručný :wink: Ale jestli čekáš přesný návod co a jak, tak to jdi rozběhat

Autor:  rockyyy1 [ 10.2.12, 12:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

Jak myslíte,na vtípky nemám zrovna náladu ;-) jenom to chci časem zrenovovat,akorát silnější motor bych dotoho chtěl dát,no co tady se asi od vás nic nedozvím ;)

Autor:  MATTESS [ 10.2.12, 13:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

Hlavně než tam začneš cpát silnější motor, zesil podvozek. Především brzdy.

Nejlepší bude koupit toho Golfa s daným motorem. Ušetříš si nervy a peněženku

A když Favorita, tak upravit stávající motor A nebude problém s legalitou

Autor:  rockyyy1 [ 10.2.12, 13:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

Díky,nechci golfa..pouze jen ten motor,jen chci aby to auto vypadalo a aby mělo aspon nejakou tu sílu,jezdit stím na sprinty adt :wink: to stejně je to poslední ten motor,jenom sem se ptal,zdali se tam vejde :)

Autor:  gokralik [ 10.2.12, 13:26 ]
Předmět příspěvku: 

Najdi si holku...

Autor:  rockyyy1 [ 10.2.12, 13:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

ženský stojí víc peněz :D časem taky bude :wink:

Autor:  MATTESS [ 10.2.12, 13:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

1,8T se vejde dobře. Ten 2,0 počítám, že bude ± stejně velký
Felda Fun http://img.skoda-virt.cz/vase_auta_uplo ... -59_39.jpg
Forman http://img.skoda-virt.cz/vase_auta_uplo ... -23_54.jpg

A jsou další....

Autor:  rockyyy1 [ 10.2.12, 13:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

jasný díky,když se tam vejde tak pak to bude jenom o uchytech už,sčím si poradím ;) dík :wink:

Autor:  MATTESS [ 10.2.12, 13:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

V avataru je Tvůj Favorit? Pak by to chtělo na sprinty menší kola :wink:

Autor:  fatal [ 10.2.12, 13:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

Naopak. S dvoulitrem GTI nebudou ani tyhle kola stačit. :mrgreen:

Autor:  rockyyy1 [ 10.2.12, 13:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

nn muj tu není,bych se ted za něj styděl :-) ten je potlučenej a na jaře na něm budu dělat aby vubec prošel technickou,protože je v technickym stavu co by neuspěl,ale karoserie je ve výborny stavu jediny malinko lemi jinak ok ;),kola mám taky na to takový obyčejný http://auto.bazos.cz/inzerat/13985815/Elektrony.php

Autor:  MATTESS [ 10.2.12, 14:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

Tak 13" jsou malý kvůli brzdám

Autor:  rockyyy1 [ 10.2.12, 14:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: motor

jestli dotohu pujdu tak stejně tam pujdou jiný :-) tyhle kola mám jen tak na leto abych jejezdil na zimákach... :)

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/