| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| motor https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28859 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | rockyyy1 [ 10.2.12, 12:45 ] |
| Předmět příspěvku: | motor |
Zdravím lidi,chci se zeptat jestli do fáčka bych dostal motor i převodovku z Golfa III 2.0 GTi .. časem bych se chtěl do něčeho pustit...tak jestli bych tam tenhle motor dostal,či jinej silnější motor |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 10.2.12, 12:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
ještě vydrž měsíc jak se bude jařit chytnou tě jiné aktivity a blbosti přejdou |
|
| Autor: | MATTESS [ 10.2.12, 12:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
To záleží na tom, jak si zručný |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 10.2.12, 12:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
Jak myslíte,na vtípky nemám zrovna náladu |
|
| Autor: | MATTESS [ 10.2.12, 13:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
Hlavně než tam začneš cpát silnější motor, zesil podvozek. Především brzdy. Nejlepší bude koupit toho Golfa s daným motorem. Ušetříš si nervy a peněženku A když Favorita, tak upravit stávající motor A nebude problém s legalitou |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 10.2.12, 13:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
Díky,nechci golfa..pouze jen ten motor,jen chci aby to auto vypadalo a aby mělo aspon nejakou tu sílu,jezdit stím na sprinty adt |
|
| Autor: | gokralik [ 10.2.12, 13:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Najdi si holku... |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 10.2.12, 13:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
ženský stojí víc peněz |
|
| Autor: | MATTESS [ 10.2.12, 13:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
1,8T se vejde dobře. Ten 2,0 počítám, že bude ± stejně velký Felda Fun http://img.skoda-virt.cz/vase_auta_uplo ... -59_39.jpg Forman http://img.skoda-virt.cz/vase_auta_uplo ... -23_54.jpg A jsou další.... |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 10.2.12, 13:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
jasný díky,když se tam vejde tak pak to bude jenom o uchytech už,sčím si poradím |
|
| Autor: | MATTESS [ 10.2.12, 13:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
V avataru je Tvůj Favorit? Pak by to chtělo na sprinty menší kola |
|
| Autor: | fatal [ 10.2.12, 13:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
Naopak. S dvoulitrem GTI nebudou ani tyhle kola stačit. |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 10.2.12, 13:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
nn muj tu není,bych se ted za něj styděl |
|
| Autor: | MATTESS [ 10.2.12, 14:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
Tak 13" jsou malý kvůli brzdám |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 10.2.12, 14:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor |
jestli dotohu pujdu tak stejně tam pujdou jiný |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|