| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| octavia 1.9TDi teče olej https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28877 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | diesel3 [ 12.2.12, 19:42 ] |
| Předmět příspěvku: | octavia 1.9TDi teče olej |
Ahoj chtěl jsem se zeptat jak je olejoví filtr tak to jeho tělo je nějak uchyceno k tomu ohřevu pod nim ?? protože mezi tělem a spodkem mi teče olej jako blázen a netušim jak to tam je přichycení dík moc za radu |
|
| Autor: | p.s. [ 12.2.12, 19:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: octavia 1.9TDi teče olej |
včera sem to řešil http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=96189 jukni |
|
| Autor: | Jim [ 12.2.12, 19:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: octavia 1.9TDi teče olej |
http://seat-forum.cz/viewtopic.php?f=88&t=33031 tohle by ti mohlo pomoct |
|
| Autor: | diesel3 [ 12.2.12, 19:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: octavia 1.9TDi teče olej |
díky moc za radu |
|
| Autor: | diesel3 [ 12.2.12, 19:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: octavia 1.9TDi teče olej |
protože posledni dobou nastartuju a teče to docela fest |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 12.2.12, 21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: octavia 1.9TDi teče olej |
já akorát nevidím to vyřešení, to těsnění prostě ztvrdlo a koupit se dá jedině v autorizáku tak sděláš výměník vemeš těsnění zajedeš do autorizáku koupíš a namonuješ |
|
| Autor: | davemo [ 12.2.12, 21:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: octavia 1.9TDi teče olej |
Jim píše: http://seat-forum.cz/viewtopic.php?f=88&t=33031 tohle by ti mohlo pomoct Nějak se nám to rozteklo |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|