Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

octavia 1.9TDi teče olej
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28877
Stránka 1 z 1

Autor:  diesel3 [ 12.2.12, 19:42 ]
Předmět příspěvku:  octavia 1.9TDi teče olej

Ahoj chtěl jsem se zeptat jak je olejoví filtr tak to jeho tělo je nějak uchyceno k tomu ohřevu pod nim ?? protože mezi tělem a spodkem mi teče olej jako blázen a netušim jak to tam je přichycení dík moc za radu :)

Autor:  p.s. [ 12.2.12, 19:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: octavia 1.9TDi teče olej

včera sem to řešil http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=96189 jukni :idea:

Autor:  Jim [ 12.2.12, 19:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: octavia 1.9TDi teče olej

http://seat-forum.cz/viewtopic.php?f=88&t=33031

tohle by ti mohlo pomoct

Autor:  diesel3 [ 12.2.12, 19:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: octavia 1.9TDi teče olej

díky moc za radu :)

Autor:  diesel3 [ 12.2.12, 19:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: octavia 1.9TDi teče olej

protože posledni dobou nastartuju a teče to docela fest

Autor:  slovacek.milos [ 12.2.12, 21:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: octavia 1.9TDi teče olej

já akorát nevidím to vyřešení, to těsnění prostě ztvrdlo a koupit se dá jedině v autorizáku tak sděláš výměník vemeš těsnění zajedeš do autorizáku koupíš a namonuješ :oops:

Autor:  davemo [ 12.2.12, 21:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: octavia 1.9TDi teče olej

Jim píše:
http://seat-forum.cz/viewtopic.php?f=88&t=33031

tohle by ti mohlo pomoct

Nějak se nám to rozteklo :lol: :lol: na všech forech asi mrazem 8) 8)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/