Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28884
Stránka 1 z 1

Autor:  Tommaister [ 13.2.12, 00:47 ]
Předmět příspěvku:  Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje

Dobrý den,
Pomocí vaga jsem napojit dieslovou felicii, které svítí kontrolka ABS abych zjistil zda je problém v čidle nebo kde.Ale při pokusu o připojení k ŘJ abs (03) se nezdaří vagovi spojit s jednotkou.Načtu pouze palivové čerpadlo.Jediné zjištění, které mám je že při pokusu o spojení s abs začne něco potichu cvakat v palubní desce na straně řidiče.Nevíte někdo kde by mohl být problém že se semnou felda nechce bavit ??Pojistky v motorovém prostoru pro abs jsou OK.
Děkuji předem všem za všechny rady.

Autor:  Tommaister [ 14.2.12, 22:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje

nikdo nic ?:D

Autor:  slovacek.milos [ 15.2.12, 07:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje

mě by zajímalo jak načteš palivové čerpadlo,

to umím jedině v knížce jak na to na sraně 129 miloš

Autor:  slovacek.milos [ 15.2.12, 07:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje

pokud se ti nedaří spojit se s adresou O3 co adresa píše přesně

je sníh, jed a dupni na brzdu propadá se pedál ???

Autor:  Tommaister [ 15.2.12, 21:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje

Píše že se spojení nezdařilo... pedál se nepropadá.

Autor:  Ondras83 [ 16.2.12, 16:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje

nemas ABS

Autor:  Tommaister [ 17.2.12, 19:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje

abs tam je to by jinak nesvitila kontrolka abs a nebyly by na tom autě čidla abs...

Autor:  Ondras83 [ 17.2.12, 20:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje

tak tam uz neni jednotka ABS...neresit, vyndej zarovku z kontrolky a jezdi, do 3 let to shnije a nebudes tohle muset resit :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/