| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28884 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Tommaister [ 13.2.12, 00:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje |
Dobrý den, Pomocí vaga jsem napojit dieslovou felicii, které svítí kontrolka ABS abych zjistil zda je problém v čidle nebo kde.Ale při pokusu o připojení k ŘJ abs (03) se nezdaří vagovi spojit s jednotkou.Načtu pouze palivové čerpadlo.Jediné zjištění, které mám je že při pokusu o spojení s abs začne něco potichu cvakat v palubní desce na straně řidiče.Nevíte někdo kde by mohl být problém že se semnou felda nechce bavit ??Pojistky v motorovém prostoru pro abs jsou OK. Děkuji předem všem za všechny rady. |
|
| Autor: | Tommaister [ 14.2.12, 22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje |
nikdo nic ?:D |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.2.12, 07:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje |
mě by zajímalo jak načteš palivové čerpadlo, to umím jedině v knížce jak na to na sraně 129 miloš |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.2.12, 07:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje |
pokud se ti nedaří spojit se s adresou O3 co adresa píše přesně je sníh, jed a dupni na brzdu propadá se pedál ??? |
|
| Autor: | Tommaister [ 15.2.12, 21:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje |
Píše že se spojení nezdařilo... pedál se nepropadá. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 16.2.12, 16:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje |
nemas ABS |
|
| Autor: | Tommaister [ 17.2.12, 19:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje |
abs tam je to by jinak nesvitila kontrolka abs a nebyly by na tom autě čidla abs... |
|
| Autor: | Ondras83 [ 17.2.12, 20:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Diagnostika ABS u Felicie nekomunikuje |
tak tam uz neni jednotka ABS...neresit, vyndej zarovku z kontrolky a jezdi, do 3 let to shnije a nebudes tohle muset resit |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|