| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Felicia - teplota https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28930 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | cordles [ 19.2.12, 21:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Felicia - teplota |
Felicia 1.3 MPI r.v. 97 Dobrý den, mám problém s tím, že když jedu tak auto se nikdy nezahřeje na více stupňů. (Myslím klidná jízda 90km za hodinu) Jedu třeba hodinu a ručička se nezvedne. Čidlo funguje, protože když couvu třeba s vozíkem, tak teplota se zvedne. Může to být třeba termostatem? Že by byl furt sepnutý? Vadí mně to hlavně proto, že auto netopí... Hlavně ted v zimě. Jinak, když jedu s druhou felicií, tak teplota se zvedá asi po 5 minutách. Děkuji |
|
| Autor: | darklord [ 19.2.12, 21:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - teplota |
Termostat |
|
| Autor: | cordles [ 19.2.12, 21:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - teplota |
Ok děkuji. jenom se chci ještě zeptat co teda koupit nového? Na internetu je plno dílů k tomu. Termostat, termostat komplet se spodkem apod... |
|
| Autor: | p.s. [ 19.2.12, 21:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - teplota |
stačí novej termostat a nový těsnění |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 20.2.12, 08:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - teplota |
stojí to za ho**o ty termostaty, sám nevím co koupit, praskají i ty zesílené, nebo postupě ztrácí teplotu, dělá to i když koupíš orginál se znakem škoda, pokud přestane fachčit dá se urušovat ta tyčka, |
|
| Autor: | Jiry [ 20.2.12, 13:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - teplota |
http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/0 ... licia.html já jsem kupoval tento... Za dobrý peníz a funguje pěkně |
|
| Autor: | big.jedla [ 20.2.12, 21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - teplota |
tento samý mám půl roku a zatím OK |
|
| Autor: | jenikk [ 22.2.12, 14:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - teplota |
Jiry píše: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/047121111a-skrin-s-termostatem-1-3mpi-felicia.html já jsem kupoval tento... Za dobrý peníz a funguje pěkně Tenhle jsem taky pořídil, originál česká výroba a po pár dnech byl K.O |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|