Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Felicia - teplota
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28930
Stránka 1 z 1

Autor:  cordles [ 19.2.12, 21:19 ]
Předmět příspěvku:  Felicia - teplota

Felicia 1.3 MPI r.v. 97
Dobrý den, mám problém s tím, že když jedu tak auto se nikdy nezahřeje na více stupňů. (Myslím klidná jízda 90km za hodinu) Jedu třeba hodinu a ručička se nezvedne. Čidlo funguje, protože když couvu třeba s vozíkem, tak teplota se zvedne. Může to být třeba termostatem? Že by byl furt sepnutý?

Vadí mně to hlavně proto, že auto netopí... Hlavně ted v zimě.

Jinak, když jedu s druhou felicií, tak teplota se zvedá asi po 5 minutách.

Děkuji

Autor:  darklord [ 19.2.12, 21:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - teplota

Termostat

Autor:  cordles [ 19.2.12, 21:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - teplota

Ok děkuji. jenom se chci ještě zeptat co teda koupit nového? Na internetu je plno dílů k tomu. Termostat, termostat komplet se spodkem apod...

Autor:  p.s. [ 19.2.12, 21:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - teplota

stačí novej termostat a nový těsnění

Autor:  slovacek.milos [ 20.2.12, 08:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - teplota

stojí to za ho**o ty termostaty, sám nevím co koupit, praskají i ty zesílené, nebo postupě ztrácí teplotu, dělá to i když koupíš orginál se znakem škoda, pokud přestane fachčit dá se urušovat ta tyčka,

:oops:

Autor:  Jiry [ 20.2.12, 13:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - teplota

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/0 ... licia.html já jsem kupoval tento... Za dobrý peníz a funguje pěkně ;)

Autor:  big.jedla [ 20.2.12, 21:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - teplota

tento samý mám půl roku a zatím OK

Autor:  jenikk [ 22.2.12, 14:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - teplota

Jiry píše:
http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/047121111a-skrin-s-termostatem-1-3mpi-felicia.html já jsem kupoval tento... Za dobrý peníz a funguje pěkně ;)


Tenhle jsem taky pořídil, originál česká výroba a po pár dnech byl K.O :roll: . Takže na druhej pokus jsem koupil jen polský víčko s termostatem za 150 korun a od té doby mám klid. I v těch mrazech co byly (-20°C) se auto ohřálo na provozní teplotu po pár km.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/