| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Prepojka na rj BMM https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28988 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Lamač [ 26.2.12, 12:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Prepojka na rj BMM |
Na čo presne slúži tá prepojka pod krytom RJ u BMM favo?Vraj to má niečo s predstihom.Praktické využitie?Dik za info. |
|
| Autor: | MartinK72 [ 26.2.12, 12:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prepojka na rj BMM |
Kódování datového pole. Když to rozpojíš, sníží se předstih. Zamezuje to klepání při nekvalitním benzínu, nebo když je zakarbonovaný motor. |
|
| Autor: | goodbie [ 26.2.12, 12:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prepojka na rj BMM |
a stane se co??když to necháš rozpojené a budeš s tím normálně jezdit?? |
|
| Autor: | Billy Bob Bean [ 26.2.12, 12:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prepojka na rj BMM |
Nepojede to tak dobře |
|
| Autor: | goodbie [ 26.2.12, 12:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prepojka na rj BMM |
když bude snížen předstih pojede hůře,někde na fávu s lpg to právě při přepnutí odpojovalo tento konektor moc jsem to nezkoumal ale rozepínalo to ten konektor přes nějakej kontakt či co. |
|
| Autor: | Billy Bob Bean [ 26.2.12, 14:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prepojka na rj BMM |
To se mi nezdá. Bylo by to kontraproduktivní při vysokooktanovém LPG zvětšovat předstih a pálit ten plyn kus před HÚ. |
|
| Autor: | kwiko [ 26.2.12, 14:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prepojka na rj BMM |
Vyrobca to tam dal, keby niekdo chcel jazdit na benzin z Yaka kombinovany so mocom opilcov v miestnom vycape krizom cez Mongolsko... tj. na palivo pod 90 oktanov Mne by sa pacila skor prepojka upravujuca predstih opacnym smerom a konektor na cidlo klepania... |
|
| Autor: | MartinK72 [ 26.2.12, 20:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prepojka na rj BMM |
@kwiko Stačilo by čidlo klepání. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|