Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Prepojka na rj BMM
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=28988
Stránka 1 z 1

Autor:  Lamač [ 26.2.12, 12:07 ]
Předmět příspěvku:  Prepojka na rj BMM

Na čo presne slúži tá prepojka pod krytom RJ u BMM favo?Vraj to má niečo s predstihom.Praktické využitie?Dik za info.

Autor:  MartinK72 [ 26.2.12, 12:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prepojka na rj BMM

Kódování datového pole. Když to rozpojíš, sníží se předstih. Zamezuje to klepání při nekvalitním benzínu, nebo když je zakarbonovaný motor.

Autor:  goodbie [ 26.2.12, 12:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prepojka na rj BMM

a stane se co??když to necháš rozpojené a budeš s tím normálně jezdit??

Autor:  Billy Bob Bean [ 26.2.12, 12:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prepojka na rj BMM

Nepojede to tak dobře

Autor:  goodbie [ 26.2.12, 12:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prepojka na rj BMM

když bude snížen předstih pojede hůře,někde na fávu s lpg to právě při přepnutí odpojovalo tento konektor moc jsem to nezkoumal ale rozepínalo to ten konektor přes nějakej kontakt či co.

Autor:  Billy Bob Bean [ 26.2.12, 14:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prepojka na rj BMM

To se mi nezdá. Bylo by to kontraproduktivní při vysokooktanovém LPG zvětšovat předstih a pálit ten plyn kus před HÚ.

Autor:  kwiko [ 26.2.12, 14:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prepojka na rj BMM

Vyrobca to tam dal, keby niekdo chcel jazdit na benzin z Yaka kombinovany so mocom opilcov v miestnom vycape krizom cez Mongolsko... tj. na palivo pod 90 oktanov 8)
Mne by sa pacila skor prepojka upravujuca predstih opacnym smerom a konektor na cidlo klepania...

Autor:  MartinK72 [ 26.2.12, 20:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prepojka na rj BMM

@kwiko
Stačilo by čidlo klepání.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/