| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| 1.4 mpi zvuk pri starte fake"turbo" ... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29310 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | masster [ 7.4.12, 19:54 ] |
| Předmět příspěvku: | 1.4 mpi zvuk pri starte fake"turbo" ... |
Zdravím . Mám Fabiu 1.4 mpi 50kw .... cca 93tic. km. upravene sanie K&N filter . Už dlhší čas neviem dospiet k tomu odkial ide to piskanie ako by turbo zvuk . Po zahriti na prevadzkovu teplotu a prejdeni cca 10km cesty som zhasol motor asi na 5-6 min , potom som naskocil do auta a trochu som ho vytocil na volnobeh cca 5tis. RPM a bolo pocuť take jemne piskanie akoby turbo zvuk ktorý zmizne ale zmizne po 1minute . ide ho pucut len nad 3tis. otacok . Neviem cim to moze byť ale prijal by som ho aj nastálo klinovy remeň ok. klapka precistená . ide pocut aj pocas jazdy ked sa pohnem po nastartovani ked je teply motor , ale potom to zmizne . osobne ma napadlo nieco také ze ekd nastartujem motor tak RJ dava onieco viac paliva alebo sa nieco zmeni a potom sa to nastý a prestane to . Otazka znie . Nestretol sa niekto z podobnou situaciou ? |
|
| Autor: | škodovka [ 7.4.12, 20:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.4 mpi zvuk pri starte fake"turbo" ... |
Tipnul bych si, ze to bude nejake lozisko na odchodu |
|
| Autor: | masster [ 7.4.12, 20:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.4 mpi zvuk pri starte fake"turbo" ... |
no spojku neviem , lebo kedm mam neutral a vtedy sa trochu poghrám z plynom na 3 az 5k aj vtedy to moze byť spojka ? |
|
| Autor: | michalkatka [ 9.4.12, 12:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.4 mpi zvuk pri starte fake"turbo" ... |
také typické pískanie robí netesnosť sania, môže pod klapkou, medzi hlavou a saním... |
|
| Autor: | ventYl [ 9.4.12, 13:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.4 mpi zvuk pri starte fake"turbo" ... |
tiez si myslim. |
|
| Autor: | masster [ 11.4.12, 02:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1.4 mpi zvuk pri starte fake"turbo" ... |
no to aj može lebo asi par dni pred som rozoberal a cistil klapku |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|